سرمایه‌گذاری 41 هزار میلیاردی در حوزه دارو
معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس، از تصویب طرح تولید دارو در کمیسیون اقتصادی منطقه و آغاز مراحل سرمایه‌گذاری خبر داد.‌
راهکار درمان گزند عروس دریایی در ساحل دريا
مدیر غذا، دارو و سلامت منطقه آزاد چابهار گفت: برخورد عروس دریایی با بدن انسان خطرناک نیست و صرفا در حد ایجاد حساسیت و کهیر است.
گشایش مرکز پزشکی، ورزشی و تفریحی مریم در جزیره کیش
با حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش مجموعه پزشکی، ورزشی و تفریحی مریم با اعتبار 120 میلیارد تومان در جزیره کیش افتتاح شد.
ساخت پایگاه اورژانس جاده‌ای بااعتباری بالغ‌بر 20 میلیارد ریال
مدیر غذا، دارو و سلامت سازمان منطقه آزاد چابهار از ساخت، تکمیل و تجهیز پایگاه اورژانس جاده‌ای بلوار امام رضای چابهار بااعتباری بالغ‌بر 20 میلیارد ریال، در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و باهدف توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان از سوی این منطقه آزاد خبر داد.
تأمین و اهدای تجهیزات تخصصی خانه اوتیسم آبادان توسط سازمان منطقه آزاد اروند
سرپرست مدیریت اجتماعی و محرومیت زدایی سازمان منطقه آزاد اروند، از تأمین و اهدای تجهیزات تخصصی خانه اوتیسم آبادان، خبر داد.
توانایی رفع چالش‌های اقتصادی کشور در چابهار وجود دارد
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چابهار می‌تواند مشکلات اقتصادی کشور را حل کند، گفت: چابهار علاوه بر توانایی حل مشکلات سیستان و بلوچستان، ظرفیت فوق‌العاده‌ای برای رفع چالش‌های اقتصادی کشور دارد.
قوانین منطقه آزاد چابهار بومی‌تر شود / وضع قوانین در چابهار متفاوت از سایر مناطق باشد
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سیاست‌های انقباضی که برای دیگر مناطق تعریف می‌شود را نباید برای منطقه آزاد چابهار هم لحاظ کرد، وظیفه منطقه آزاد چابهار محرومیت‌زدایی است و قوانین در این منطقه باید بومی‌تر شوند.
منطقه آزاد چابهار از سرمایه‌گذاران بخش سلامت حمایت می‌کند / چابهار هاب غذا و دارو می‌شود
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه ارتقای شاخص‌های بهداشتی به کار جهادی نیاز دارد، گفت: سازمان منطقه آزاد چابهار از سرمایه‌گذاران بخش سلامت حمایت می‌کند.
خانه های بهداشت و مراکز سلامت منطقه آزاد ماکو بهسازی و تجهیز می شود
مدیرغذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو، از بهسازی و رفع مشکلات خانه های بهداشت و مراکز سلامت منطقه آزاد ماکو که دارای مشکلات و وضعیت نامطلوبی هستند خبرداد.
37 - 48 of 704