اخبار حوزه سلامت

پرداخت کمک هزینه خرید اقلام پزشکی مددجویان بهزیستی آبادان به مبلغ دو میلیارد 500میلیون ریال

مدیر اجتماعی و محرومیت زدایی سازمان منطقه آزاد اروند از مشارکت دو میلیارد 500میلیون ریالیاین سازمان با بهزیستی آبادان؛ جهت خرید ویلچر و دیگر اقلام پزشکی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی آبادان خبر داد.

برای مشارکت در تقویت اینترنت و زیرساخت‌های درمانی محدوده های جلفا و خداآفرین آماده ایم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در جلسه ستاد خدمات سفر این منطقه، گفت: به زودی پروژه محوطه سازی پل و سد خداآفرین شروع می‌شود.‌

عیدانه منطقه آزاد چابهار نوسازی و تجهیز سیستم سرمایشی بیمارستان امام علی(ع) چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی یکی از اولویت‌های ما در سال جدید است.

سرمایه‌گذاری 41 هزار میلیاردی در حوزه دارو

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس، از تصویب طرح تولید دارو در کمیسیون اقتصادی منطقه و آغاز مراحل سرمایه‌گذاری خبر داد.‌

راهکار درمان گزند عروس دریایی در ساحل دريا

مدیر غذا، دارو و سلامت منطقه آزاد چابهار گفت: برخورد عروس دریایی با بدن انسان خطرناک نیست و صرفا در حد ایجاد حساسیت و کهیر است.

گشایش مرکز پزشکی، ورزشی و تفریحی مریم در جزیره کیش

با حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش مجموعه پزشکی، ورزشی و تفریحی مریم با اعتبار 120 میلیارد تومان در جزیره کیش افتتاح شد.

ساخت پایگاه اورژانس جاده‌ای بااعتباری بالغ‌بر 20 میلیارد ریال

مدیر غذا، دارو و سلامت سازمان منطقه آزاد چابهار از ساخت، تکمیل و تجهیز پایگاه اورژانس جاده‌ای بلوار امام رضای چابهار بااعتباری بالغ‌بر 20 میلیارد ریال، در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و باهدف توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان از سوی این منطقه آزاد خبر داد.

تأمین و اهدای تجهیزات تخصصی خانه اوتیسم آبادان توسط سازمان منطقه آزاد اروند

سرپرست مدیریت اجتماعی و محرومیت زدایی سازمان منطقه آزاد اروند، از تأمین و اهدای تجهیزات تخصصی خانه اوتیسم آبادان، خبر داد.

توانایی رفع چالش‌های اقتصادی کشور در چابهار وجود دارد

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چابهار می‌تواند مشکلات اقتصادی کشور را حل کند، گفت: چابهار علاوه بر توانایی حل مشکلات سیستان و بلوچستان، ظرفیت فوق‌العاده‌ای برای رفع چالش‌های اقتصادی کشور دارد.

قوانین منطقه آزاد چابهار بومی‌تر شود / وضع قوانین در چابهار متفاوت از سایر مناطق باشد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سیاست‌های انقباضی که برای دیگر مناطق تعریف می‌شود را نباید برای منطقه آزاد چابهار هم لحاظ کرد، وظیفه منطقه آزاد چابهار محرومیت‌زدایی است و قوانین در این منطقه باید بومی‌تر شوند.
31 - 40 of 698

آخرین اخبار آرشیو