ماکو

در دهه فجر 30 کلاس درسی جدید در منطقه آزادماکو به بهره برداری می رسد

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی گفت: در دهه فجرسال جاری،‌ 30 کلاس درسی جدید در منطقه آزاد ماکو به بهره برداری می رسد.

مجمع خیرین مدرسه ساز در سه شهرستان منطقه آزاد ماکو فعال تر شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در نشست شورای آموزش و پرورش منطقه که با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش برگزار شد گفت: به منظور بهره مندی از ظرفیت های مردمی و خیرین عزیز منطقه، مجمع خیرین مدرسه ساز در سه شهرستان منطقه آزاد ماکو فعال تر شود چون هرموقع کار به مردم سپرده شده موفقیت حاصل شده است.

اولین نشست مشترک معاونین و مدیران فرهنگی سازمان های مناطق آزاد ماکو و ارس برگزار شد

اولین نشست تخصصی مشترک معاونین و مدیران فرهنگی،‌ اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد ماکو و ارس به میزبانی منطقه آزاد ماکو برگزار شد.

توسعه گردشگری مناطق آزاد ماکو و ارس با هم افزایی تحقق می یابد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ توسعه صنعت گردشگری مناطق آزاد ماکو و ارس با هم افزایی و همکاری مشترک امکان پذیر است.

خانه های بهداشت و مراکز سلامت منطقه آزاد ماکو بهسازی و تجهیز می شود

مدیرغذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو، از بهسازی و رفع مشکلات خانه های بهداشت و مراکز سلامت منطقه آزاد ماکو که دارای مشکلات و وضعیت نامطلوبی هستند خبرداد.

صنعتی سازی گردشگری رویکرد سازمان منطقه آزاد ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:  منطقه آزاد ماکو یکی از مناطق پرجاذبه با امنیت بالا در حوزه گردشگری و  سرمایه گذاری است.

پهنه بافت تاریخی شهر ماکو مورد بررسی کارشناسی قرار گیرد

نماینده مردم ماکو،‌ چالدران،‌ شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حفظ داشته های تاریخی منطقه،‌ گفت: پهنه بافت تاریخی شهر ماکو مورد بررسی کارشناسی قرار گیرد.

به دنبال افزایش سهم منطقه آزاد ماکو از سرانه مسافر هستیم

معاون فرهنگی،‌ اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو و قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر گفت: با تکمیل زنجیره ارزش گردشگری در منطقه و همراهی ماکووندان، به دنبال افزایش سهم منطقه آزاد ماکو از سرانه مسافر هستیم.

توسعه صنعت گردشگری، علاوه بر ایجاد امنیت پایدار، با رونق سرمایه گذاری و افزایش اشتغال همراه است

سرپرست معاونت اقتصادی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: توسعه صنعت گردشگری، علاوه بر ایجاد امنیت پایدار، با رونق سرمایه گذاری، تجارت و کسب و کار و افزایش اشتغال در سطح منطقه همراه خواهد بود.

بازدید میدانی «گروسی» از روند اجرای پروژه های کشاورزی در منطقه آزاد ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، از پروژه های در دست اجرای کشاورزی بخش خصوصی و زیرساخت های حوزه کشاورزی منطقه بازدید کرد.
1 - 10 of 1412

آخرین اخبار آرشیو