اخبار حوزه سلامت

افتتاح فاز نخست بیمارستان شلمچه در اربعین 1401

دبیر ستاد اربعین سازمان منطقه آزاد اروند با حضور در برنامه بازتاب سیمای مرکز آبادان از افتتاح فاز نخست بیمارستان شلمچه در اربعین 1401، خبر داد.

مناطق آزاد می‌تواند پیشگام سلامت باشد

با حضور مشاور دبیر در امور پزشکی و سلامت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در شبکه ملی پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر، زیرساخت‌ها و چشم‌اندازهای موجود در راستای همکاری مشترک، تصمیم‌گیری‌های لازم اتخاذ و بررسی شد.

ارتقا کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی در جزیره قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جلسه‌ای با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور و رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی بر لزوم ارتقا کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی در جزیره قشم تأکید کرد.

فعالیت بیمارستان خلیج فارس تا یک ماه آینده شبانه روزی می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز فعالیت شبانه روزی مرکز پزشکی خلیج فارس(بیمارستان جی جیان) تا یک ماه آینده خبر داد.

نمونه‌برداری از 4 هزار و 259 محموله وارداتی در قشم

مدیرکل غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم گفت: نظارت بر محموله‌های وارداتی از طریق مبادی ورودی، اسکله بهمن و کاوه یکی از مهم‌ترین وظایف این مدیریت است و در سال گذشته 4 هزار و 259 محموله مورد بازرسی قرار گرفت.

توزیع رایگان ماسک بهداشتی بین گردشگران منطقه آزاد انزلی

دبیر ستاد مبارزه با کرونا سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه در هفته ابتدایی تعطیلات نوروزی 1401، تعداد 50 هزار ماسک بهداشتی سه لایه مورد تأیید وزارت بهداشت، در میان گردشگران فاز تجارت و گردشگری منطقه توزیع شد، اظهار داشت: این طرح در راستای اجرای دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، و اهمیت تأمین سلامت میهمانان و مسافران نوروزی منطقه آزاد انزلی به اجرا درآمده است.

45 پزشک متخصص در تعطیلات نوروزی خدمات رسانی می‌کند / برای شنا بیگدار به آب نزنید

رئیس کمیته بهداشت و سلامت سفر قشم از ارائه خدمات 45 پزشک متخصص بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم در دو نوبت تا پایان تعطیلاتی نوروز 1401 (13 فروردین) خبر داد.

انتخاب مدیر غذا و داروی ارس بعنوان رئیس کمیته های فنی متناظر کدکس و ایزو

صدیف آزادمرد دمیرچی مدیر غذا و دارو منطقه آزاد ارس بعنوان رئيس کميته فني متناظر کدکس و کمیته ایزوی روغن ها و چربی های گیاهی و حیوانی انتخاب شد.

برگزاری کارگروه سلامت با مشارکت ارس و دانشگاه علوم پزشکی تبریز

کارگروه سلامت ارس با حضور معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان، معاونین آموزشی، درمان و بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز، روسای بخش های اداری دانشگاه و سایر اعضای این کارگروه برگزار شد.

تجهیزات تشخیصی و درمانی ضروری بیمارستان شهدا شوط تامین شد

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ در راستای تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی و ارتقاء خدمات آزمایشگاهی و تشخیصی منطقه، سازمان منطقه آزاد ماکو نسبت به خریداری و تجهیز بیمارستان شهدا به لوازم تشخیصی و درمانی اقدام کرد.
51 - 60 of 698

آخرین اخبار آرشیو