اخبار مناطق آزاد

فسخ قرارداد اراضی مزارع پرورش میگو بدون عملکرد مؤثر طی 5 سال گذشته

مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: قرارداد زمین هایی که پیش از این در اختیار سرمایه‌گذاران پرورش میگو قرار گرفته بود و برای پنج سال بدون عملکرد مؤثر باقی مانده است بازپس گرفته شده و به سرمایه‌گذاران جدیدی که با استفاده از روش‌های مدرن و فناورانه اقدام به تولید میگو می کنند، واگذار می‌شود.

انعقاد توافقنامه همکاری‌ جهت رفع مشکل زیرساخت‌های برق 34 روستای واقع در محدوده منطقه آزاد چابهار

معاون عمرانی و زیربنایی منطقه آزاد چابهار با اعلام امضای توافقنامه همکاری مشترک با شرکت توزیع برق استان بیان کرد: با اجرایی شدن این توافقنامه هیچ روستای فاقد برق در محدوده منطقه آزاد نخواهیم داشت.

فعال کردن ظرفیت ها شرط اصلی جذب سرمایه‌گذاری است

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های اقتصادی منطقه آزاد اروند گفت: این منطقه از ظرفیت‌های بی‌نظیری به لحاظ موقعیت استراتژیک و جغرافیایی برخوردار است. اگر ظرفیت این منطقه را فعال کنیم هر سرمایه‌گذار داخلی و خارجی ترغیب به سرمایه‌گذاری در منطقه می‌شود.

تردد خودروهای اتباع عراقی، منطقه آزاد اروند را تبدیل به قطب گردشگری می‌کند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، تردد خودرویی دو منطقه مجاور در استان‌های خوزستان و بصره عراق را تحولی بزرگ در حیطه گردشگری قلمداد کرد.

ابتکار ایران برای جذب سرمایه گذاران خارجی

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در آئین سخنرانی «همايش بين‌المللي سرمایه‌گذاری مناطق ويژه اقتصادي» در استان لیپتسک کشور روسیه گفت: یکی از برنامه‌های مهم ما در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران معرفی ظرفیت‌ها و مزیت‌های این مناطق به سرمایه‌گذاران سایر کشورها است.

ديدار عبدالملكي با استاندار لیپتسک روسيه

حجت الله عبدالملكي مشاور رئيس جمهور و دبير شورايعالى مناطق آزاد تجارى _صنعتي و ويژه اقتصادي در سفر به كشور روسيه با ایگور آرتامونوف استاندار استان لیپتسک اين كشور ديدار گفتگو كرد.

دیدار دوجانبه عبدالملکی و معاون وزیر توسعه اقتصادی فدراسیون روسیه

معاون وزیر توسعه اقتصادی فدراسیون روسیه که به نمایندگی از وزیر توسعه اقتصادی روسیه در همایش بین‌المللی مناطق ویژه اقتصادی که در لیپتسک روسیه در حال برگزاری است حضور داشت، با حجت الله عبدالملکی دیدار کرد.

تایید لوایح ایجاد مناطق آزاد سرخس، دوغارون و مازندران

سخنگوی شورای نگهبان از تایید لوایح ایجاد مناطق آزاد سرخس، دوغارون و مازندران خبر داد.

مجوز تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد به سراسر سیستان و بلوچستان صادر شد

روابط عمومی استانداری در اطلاعیه ای اعلام کرد: پس از تفویض اختیار رئیس جمهور محترم به استاندار سیستان و بلوچستان، مجوز تردد خودروهای شماره گذاری شده منطقه آزاد چابهار در سطح این استان اعم از خودروهای سواری و سنگین صادر شد.

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار کرد

امیر مقدم مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار در دیدار با محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان گزارشی از عملکرد و فعالیت های یک ساله سازمان را در سفر به زاهدان در هفته دفاع مقدس بیان کرد.
1 - 10 of 392

آخرین اخبار آرشیو