کسب مقام نمونه کشوری توسط مدیر گردشگری اروند
در آئین اختتامیه اولین کنگره بین المللی توسعه و توانمندسازی اقتصاد گردشگری، امیرهوشنگ بابامرادی بعنوان مدیر نمونه کشوری معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.
پلاک‌گذاری خودروهای سواری وارداتی در کیش آغاز شد
با پلاک گذاری خودروهای سواری وارداتی، وعده سازمان منطقه آزاد کیش به کیشوندان محقق شد.
از طراحی 1200 بسته سرمایه‌گذاری تا تراز تجاری مثبت 106 میلیون یورویی
مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در 33 ماه از عمر دولت مردمی سیزدهم، دستاوردهای متعددی در راستای تسهیل فرایند سرمایه‌گذاری و ارتقاء تراز تجاری کشور، داشته است.
فیلم/ نخستین محموله ترانزیتی از مسیر ریلی بندر کاسپین بارگیری شد
سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی از بارگیری نخستین محموله ترانزیتی دریایی و انتقال از مسیر ریلی جدید از بندر کاسپین به مقصد کشور ترکیه خبر داد و گفت: این کالا از مبدا ترکمنستان به ایران منتقل و از طریق خط آهن کاسپین ارسال شد.
اختصاص 760 قطعه زمین آموزشی، درمانی و فرهنگی در دولت سیزدهم
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: شاخص‌های توسعه جزیره قشم در دوره کوتاه دولت سیزدهم چند برابر دوران رییسان‌ جمهور گذشته بوده است.
تخفیف 45درصدی خدمات گردشگری در کلیه مناطق آزاد کشور
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد کشور از تخفیف 45 درصدی ظرفیت های گردشگری تمامی مناطق، به مناسبت طرح «عید تا عید» برای بهره مندی بیشتر گردشگران و هموطنان خبر داد.
182 قانون متناقض درباره مناطق آزاد وجود دارد
مدیرعامل منطقه آزاد اروند از تصویب بیش از 182 عنوان قانون متناقض با فلسفه تشكیل مناطق آزاد سخن گفت و عنوان كرد: یكی از مهم ترین این قوانین متناقض، قانون مالیات بر ارزش افزوده است.
سهم 25 درصدی مناطق آزاد از رشد اقتصادی کشور
عبدالرسول خلیلی گفت: در حال حاضر یک و نیم درصد از حدود 6 درصد نرخ رشد اقتصادی کشور ناشی از فعالیت این مناطق بوده است كه این سهم در دولت سیزدهم محقق شده و البته باید به 4 و حتی 6 درصد نیز برسد.
صنعت شیلات در ارس ظرفیتی بی نظیر برای سرمایه گذاری
1 - 12 of 22729