قصرشيرين

آغاز رایزنی با سرمایه گذاران داخلی و خارجی 

مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی قصرشیرین با اشاره به تصویب اساسنامه منطقه و انتخاب مشاور تدوین طرح جامع گفت: با انجام این دو کار مهم به طور جدی رایزنی با سرمایه‌گذاران دارای اهلیت داخلی و خارجی آغاز شده است.

با تایید اساسنامه و انتخاب مشاور طرح جامع؛ 2 گره اساسی منطقه آزاد قصرشیرین باز شد

مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی قصرشیرین، گفت: دو گره اساسی پیش روی منطقه آزاد قصرشیرین شامل تایید اساسنامه و انتخاب مشاور برای تدوین طرح جامع باز شد که خبری خوب و مسرت‌بخش برای مردم است.

منطقه آزاد قصرشیرین نقطه اتصال راه آهن کرمانشاه به بغداد

مدیر اجرایی منطقه آزاد قصر شیرین بااشاره به اینکه این منطقه نقطه اتصال راه آهن کرمانشاه به بغداد در چشم انداز توسعه روابط ایران و عراق است گفت: بی شک منطقه آزاد قصرشیرین ظرفیت هایی دارد که می تواند سرمایه گذاران زیادی را جذب خود کند. 

پیگیر واردات خودروهای برقی هستیم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: در راستای ارتقاء وضعیت معیشتی مرزنشینان، طرح واردات خودروهای برقی از مناطق آزاد کشور بویژه منطقه آزاد قصرشیرین برای تصویب به هیأت دولت ارائه شده است.

با حکم سعید محمد؛ مدیر اجرایی منطقه آزاد قصرشیرین معرفی شد

با حکم مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، «نادر نادری» به عنوان «مدیر اجرایی منطقه آزاد قصرشیرین» معرفی شد.

با ایجاد منطقه آزاد قصرشیرین، اقتصاد کرمانشاه رونق می گیرد +فیلم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در بازدید از قصرشیرین و در گفتگو با خبرنگار صدا و سیمای استان کرمانشاه گفت: با وجود دو مرز تجاری خسروی و پرویزخان، اضافه شدن این منطقه به مناطق آزاد کشور، اقتصاد کرمانشاه بیش از گذشته رونق می گیرد.

تصویب منطقه آزاد قصرشیرین گام مثبت در جهت رشد اقتصادی استان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: تصویب منطقه آزاد تجاری قصرشیرین اقدام بزرگی است و باعث رونق منطقه غرب کشور و استان کرمانشاه می‌شود.

منطقه آزاد هدیه دولت به مردم قصرشیرین بود

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: تلاش های زیادی برای تحقق و تصویب منطقه آزاد جدید انجام شد، منطقه آزاد قصرشیرین هدیه دولت به مردم بود که محقق شد و امیدواریم این سفر در آینده تحولات اقتصادی خوبی برای مردم ایجاد کند.

مناطق آزاد «قصرشیرین» و «مهران» مقصد بیست و یکمین سفر دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور

مقصد بیست و یکمین سفر مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «منطقه آزاد قصر‏شیرین» و «منطقه آزاد مهران» دو منطقه از هشت منطقه آزاد جدید کشور است.

آخرین اخبار آرشیو