خبر ویژه

پیام تبریک «دكتر عبدالملکی» به مناسبت سال نو

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در پیامی فرارسیدن سال نو را به عموم هموطنان تبریک گفت.

با حضور مشاور رييس جمهور 2 هتل در قشم افتتاح شد

2 هتل با سرمایه گذاری بخشی خصوصی توسط «حجت الله عبدالملکی» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در قشم افتتاح شد.

بستر سفر ارزان برای خانواده ها در قشم فراهم است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، از فراهم شدن بستر سفر ارزان برای خانواده ها در نوروز 1402 خبر داد.

خدمات‌رسانی به گردشگران در قشم مطلوب است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری _ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: ترافیک سنگینی در مبادی ورودی قشم وجود ندارد و خدمات‌رسانی به گردشگران در این جزیره مطلوب است.

قشم به جرگه مجموعه های سوخت رسان به کشتی‌های عبوری در خلیج فارس پیوست

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، از پیوستن قشم به جرگه مجموعه های سوخت رسان به کشتی‌های عبوری در خلیج فارس، خبر داد.

آب شیرین کن جدید 2500 مترمکعبی قشم وارد مدار خدمت رسانی شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: آب شیرین کن جدید شهر قشم با ظرفیت 2هزار و 500 مترمکعب و اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال در مدار آبرسانی به ساکنان این شهر، روستاهای پیرامونی و گردشگران قرار گرفت.

کلیات بودجه 1402 منطقه آزاد کیش بررسی شد

در بازدید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور مناطق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از جزیره کیش، کلیات بودجه 1402 سازمان منطقه آزاد کیش مورد بررسی قرار گرفت.

با حضور مشاور رئیس جمهور | طرح‌ سوخت رسانی به کشتی ها در جزیره قشم به بهره برداری رسید

امروز یکشنبه (28اسفندماه) با حضور «حجت الله عبدالملکی» مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، طرح سوخت رسانی به کشتی‌های عبوری (بانکرینگ) در جزیره قشم به بهره برداری رسید.

قشم‌ الگویی برای سفرهای گردشگران داخلی و خارجی است

 معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: با توجه به اقدامات انجام شده از سوی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، این جزیره به الگویی برای سفرهای نوروزی مردم ایران و گردشگران خارجی تبدیل شده است.

قشم آماده میزبانی از 1,5 میلیون گردشگر است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جزیره قشم برای میزبانی از 1,5 میلیون گردشگر در تعطیلات نوروزی 1402 آماده است.
1 - 10 of 4332

آخرین اخبار آرشیو