بهره‌مندی بیش از 1200 نیروی خدماتی منطقه آزاد چابهار از بیمه درمان تکمیلی
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی منطقه آزاد چابهار از بهره‌مندی بیش از 1200 نیروی خدماتی از بیمه درمان تکمیلی گروهی خبر داد.
بهره برداری از طرح توسعه فضای اداری بیمارستان کیش
در سالروز گرامیداشت آزاد سازی خرمشهر، ساختمان اداری بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش با حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش به بهره برداری رسید.
نشست مشترک سازمان غذا و دارو و مدیران غذا و داروی سازمان‌های مناطق آزاد کشور برگزار شد
نشست مشترک مسئولین سازمان غذا و دارو و مدیران غذا و داروی سازمان‌های مناطق آزاد کشور به میزبانی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویزه اقتصادی برگزار شد.
تسریع پروژه نوسازی و تأمین تجهیزات بیمارستان چابهار
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در بازدید از بیمارستان امام علی(ع)، دستور تسریع پروژه نوسازی و تأمین تجهیزات این بیمارستان را صادر کرد.
اداره و آزمایشگاه استاندارد در منطقه آزاد انزلی تاسیس می شود
مجتبی معصوم نژاد، سرپرست اداره کل استاندارد استان گیلان با عیسی فرهادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کرد و در خصوص سازوکارهای افزایش همکاری های دو جانبه در مسیر تسهیل و تسریع در فرآیندهای خدمات رسانی به فعالین اقتصادی به بحث و تبادل پرداخت.
نصب و راه اندازی «دستگاه سی آرم» در اتاق عمل بیمارستان کیش
با دستور سعید پورزادی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش و با تلاش و پیگیری های انجام شده «دستگاه سی آرم» همزمان با عید سعید فطر به منظور ارائه خدمات شایسته به مراجعه کنندگان در اتاق عمل بیمارستان کیش نصب و راه اندازی شد.
خرید تجهیزات توانبخشی مورد نیاز سالمندان به ارزش یک میلیارد ریال توسط سازمان منطقه آزاد اروند
مدیر محیط زیست، بهداشت و سلامت سازمان منطقه آزاد اروند از تهیه ویلچر، عصا و واکر به تعداد 36 عدد با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال توسط معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان با همکاری دانشکده علوم پزشکی آبادان، خبر داد.
خدمات درماني به بيش از 5900 بيمار در بیمارستان قشم ارائه شد
ریيس كميته بهداشت و سلامت ستاد اجرايي خدمات سفر قشم از ارائه خدمات به افزون بر 5 هزار و 900 مراجعه كننده به بيمارستان پيامبر اعظم (ص) قشم خبر داد.
بازدید مشاور رئیس جمهور از زیرساخت های سفرهای نوروزی کیش
مشاور رييس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری–صنعتی و ویژه اقتصادی در سفر یک روزه خود به جزیره کیش ضمن بازدید از زیرساخت های این منطقه در جریان نحو ارائه خدمات شایسته به مسافران نوروزی قرار گرفت.
25 - 36 of 704