اخبار حوزه سلامت

حمایت از فعالان اقتصادی به نفع رونق و توسعه منطقه ویژه اقتصادی شیراز / استقبال سرمایه گذاران از سرمایه گذاری در شهر سلامت شیراز

نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز گفت: برای رونق و توسعه اقتصادی استان باید از حضور افراد مهم و تاثیر گذار بهره گرفت.

سیستم سرمایش بیمارستان چابهار تا هفته آینده راه‌اندازی می‌شود

مدیر شبکه بهداشت و درمان چابهار گفت: سیستم سرمایش و چیلرهای بیمارستان چابهار بیش‌از هشت سال قبل از مدار خارج و تا کنون از کولرگازی و اسپیلت استفاده می‌شد که هم‌اینک با همکاری منطقه آزاد سیستم سرمایشی این بیمارستان تا هفته آینده راه‌اندازی می‌شود.

بهره برداری از سه طرح سازمان منطقه آزاد کیش به ارزش 40 میلیارد تومان

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در آئین بهره برداری از سه طرح عمرانی، بیمارستانی و اقتصادی، بر اجرای طرح های صادرات محور برای مثبت شدن تراز تجاری این منطقه تاکید کرد.

راه اندازی دستگاه تصویر برداری C-ARM اتاق عمل بیمارستان کیش

در سالروز گرامیداشت آزاد سازی خرمشهر، دستگاه تصویر برداری C-ARM با حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در بیمارستان جزیره کیش راه اندازی شد.

بهره‌مندی بیش از 1200 نیروی خدماتی منطقه آزاد چابهار از بیمه درمان تکمیلی

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی منطقه آزاد چابهار از بهره‌مندی بیش از 1200 نیروی خدماتی از بیمه درمان تکمیلی گروهی خبر داد.

بهره برداری از طرح توسعه فضای اداری بیمارستان کیش

در سالروز گرامیداشت آزاد سازی خرمشهر، ساختمان اداری بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش با حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش به بهره برداری رسید.

نشست مشترک سازمان غذا و دارو و مدیران غذا و داروی سازمان‌های مناطق آزاد کشور برگزار شد

نشست مشترک مسئولین سازمان غذا و دارو و مدیران غذا و داروی سازمان‌های مناطق آزاد کشور به میزبانی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویزه اقتصادی برگزار شد.

تسریع پروژه نوسازی و تأمین تجهیزات بیمارستان چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در بازدید از بیمارستان امام علی(ع)، دستور تسریع پروژه نوسازی و تأمین تجهیزات این بیمارستان را صادر کرد.

اداره و آزمایشگاه استاندارد در منطقه آزاد انزلی تاسیس می شود

مجتبی معصوم نژاد، سرپرست اداره کل استاندارد استان گیلان با عیسی فرهادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کرد و در خصوص سازوکارهای افزایش همکاری های دو جانبه در مسیر تسهیل و تسریع در فرآیندهای خدمات رسانی به فعالین اقتصادی به بحث و تبادل پرداخت.

نصب و راه اندازی «دستگاه سی آرم» در اتاق عمل بیمارستان کیش

با دستور سعید پورزادی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش و با تلاش و پیگیری های انجام شده «دستگاه سی آرم» همزمان با عید سعید فطر به منظور ارائه خدمات شایسته به مراجعه کنندگان در اتاق عمل بیمارستان کیش نصب و راه اندازی شد.
21 - 30 of 701

آخرین اخبار آرشیو