قشم

قشم الگوی مناطق آزاد کشور در اجرای مسئولیت های دانشگاهی و علمی

با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و رییس دانشگاه تهران، تفاهم‌نامه بلندمدت همکاری میان این دو مجموعه به امضا رسید.

حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای دستیابی به توسعه متوازن در قشم/ کارخانه نوآوری در جزیره راه‌اندازی می‌شود

در نشست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و رییس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری بر حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای دستیابی به توسعه متوازن در قشم تأکید شد.

آمادگی قشم برای بهبود فرآیند خدمت‌رسانی به گردشگران نوروزی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان و مدیرعامل شرکت توسعه بنادر و فرودگاه بین‌المللی قشم با حضور فرماندار خمیر، از وضعیت ارائه خدمات به گردشگران در اسکله‌های لافت و پهل بازدید کرد.

برگزاری جشنواره 20 باهدف معرفی شرکت‌های برتر سال در قشم

مدیر مرکز بین‌المللی رشد قشم از برگزاری جشنواره 20 باهدف معرفی شرکت‌های برتر سال در منطقه آزاد قشم و ایجاد فضای رقابت و تعامل و نمایش توانمندی‌ها و محصولات این شرکت‌ها خبر داد.

آماده‌سازی «پارک هرمز» برای میزبانی گردشگران نوروزی در شهر قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدید از محل احداث پارک هرمز، بر ضرورت آماده‌سازی این پارک برای ارائه خدمات به گردشگران نوروزی در شهر قشم تأکید کرد.

برپایی موزه بازار دِمِستان به منظور ارائه دست ساخته های بومی

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، از برپایی موزه بازار دِمِستان به منظور ارائه صنایع دستی و دست ساخته های بومی جزیره خبر داد.

برگزاری جلسه ویژه هماهنگی جشن انقلاب و گرامیداشت دهه فجر در جزیره پهناور قشم

در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جلسه ویژه هماهنگی جشن انقلاب و گرامیداشت دهه فجر در جزیره پهناور قشم با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مسوولان شهرستان برگزار شد.

برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) به میزبانی منطقه آزاد قشم

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم، از برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) به میزبانی این سازمان خبر داد.

توسعه سبد گردشگری قشم با رویکرد توانمندسازی مقاصد سفر

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سازمان منطقه آزاد قشم، از برنامه ریزی برای توسعه سبد گردشگری قشم با رویکرد توانمندسازی مقاصد سفر در این جزیره جهانی و جزایر لارک، هرمز و هنگام خبر داد.

موافقت های اولیه برای راه اندازی خط مسافری و تجاری دریایی میان قشم و خصب

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم، جزئیات مذاکرات اقتصادی صورت گرفته با هیات اقتصادی استان مسندم عمان در حوزه های مختلف را تشریح کرد.
1 - 10 of 4178

آخرین اخبار آرشیو