قشم

پیغامی به عنوان رئیس پدافند غیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد

در جلسه ای با حضور مصطفی طزری، معاون زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل کشور حکم ریاست پدافند غیرعامل منطقه آزاد قشم به عادل پیغامی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان اعطا شد.

مدرسه کانون اصلی فرهنگ است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در آیین زنگ مهر و مقاومت در مدرسه فرزانگان شهر قشم گفت: مدرسه کانون اصلی فرهنگ و دانش آموزان، مخاطبان گیرا و پذیرای فضای فرهنگ و علم هستند.

تایید عملکرد مالی سازمان منطقه آزاد قشم در سال 1400

مدیر حسابرسی داخلی و امور مجامع سازمان منطقه آزاد قشم گفت: عملکرد مالی سازمان منطقه آزاد قشم برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1400 به تایید سازمان حسابرسی و تصویب شورای عالی مناطق آزاد رسید.

درخواست ژئوپارک روسیه درخصوص بهره گیری از تجربیات ژئوپارک قشم

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از درخواست دومین ژئوپارک پیشنهادی کشور روسیه برای بهره گیری از تجربیات موفق و تبادل تفاهم نامه با ژئوپارک جهانی قشم خبر داد.

ارتقای سطح اداره ارشاد منطقه آزاد قشم به اداره‌کل با پیگیری و مطالبه مدیرعامل سازمان

مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از هماهنگی‌ها برای ارتقای سطح اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم به اداره‌کل خبر داد و آن را مستلزم رفع اشکالات تفاهم‌نامه پیشین منعقد شده میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور خواند.

ارتقای صنعت گردشگری با تمرکز بر جاذبه ها و آداب غنی جزیره

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برنامه های هفته جهانی گردشگری امسال با تمرکز بر میراث و آداب و رسوم غنی و کهن جزیره و در راستای ارتقای صنعت گردشگری اجرا می شود.

قشم مهیای ورود صنایع بزرگ چین / عضویت ایران در بریکس به تسهیل تبادلات مالی بین‌المللی کمک می‌کند

جلسه با حضور مسئول اقتصادی منطقه آزاد چینگداو و هیاتی از سرمایه گذاران صنایع بزرگ چین با عضو هیات مدیره و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

تردد بیش از 55 هزار گردشگر به قشم در سه روز

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از تردد بیش از 55 هزار گردشگر از مبادی ورودی و خروجی جزیره قشم از 23 تا 25 شهریورماه خبر داد.

پخش مستند تصویری خاطرات رزمندگان جزیره قشم از صدا و سیما

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از تهیه مستند تصویری خاطرات رزمندگان، جانبازان و آزادگان سرافراز جزیره قشم و پخش این برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس و پخش از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

نگاهی متفاوت، نوگرا و خلاق برای روایت حماسه دفاع مقدس نیاز است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری باشکوه مراسم هفته دفاع مقدس در جزیره زیبای قشم خبر داد و گفت: برای روایت حماسه دفاع مقدس به نگاهی متفاوت، نوگرا و خلاق نیاز داریم.
1 - 10 of 4469

آخرین اخبار آرشیو