انتصاب سعید چلندری به سمت سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)
با حکمی از سوی رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، سعید چلندری به ‌عنوان سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) منصوب شد.
جلسه آماده سازی ترمینال سلام برای عملیات حج 1401 برگزار شد
در اردیبهشت 1401 جلسه بررسی برنامه رفع نواقص و آماده سازی ترمینال سلام با حضور اعضاء هیئت مدیره، معاونین ،مدیران کل و مسئولین مربوطه به ریاست محمد مهدی کربلائی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل برگزار شد.
سلام به حجاج 1401 از ترمینال سلام شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)
محمدمهدی کربلایی،رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرفرودگاهی امام خمینی(ره)؛ طی حکمی مسئولیت رفع نواقص و آماده سازی ترمینال سلام، برای پذیرش و اعزام حجاج 1401 را به محمدرضا فردی محول نمود.
ساختار و تشکیلات سازمانی قوی و منسجم هسته گزینش شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)
مدیرکل هیات مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی و هیات همراه با رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) دیدار کرد.
انجام 2 هزارو 244 پرواز از شهر فرودگاهی امام‌ خمینی(ره)
عضو هیئت مدیره و معاون بهره برداری فرودگاهی در خصوص آمار میزان پرواز و مسافر در نوروز 1401 اظهار داشت: از 25 اسفند تا دهم فروردین ماه شاهد تعداد 2244 پرواز و تردد 345 هزار مسافر از شهر فرودگاهی امام‌ خمینی(ره) بوده ایم.
تجربه موفق از مدیریت حجم بالای مسافر نوروزی در شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)
حضور مدیران شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در ساعات مختلف شبانه روز در نوروز 1401، تجربه بسیار موفقی از مدیریت حجم بالای مسافر نوروزی را در برداشت.
اعلام آمادگی پلیس برای الکترونیکی کردن سیستم ها به منظور کاهش ایستایی مسافرین
سردار ذوالقدری رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا در دیدار با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) آمادگی پلیس را برای الکترونیکی کردن سیستم ها به منظور کاهش ایستایی مسافرین در مرزهای ورود و خروج کشور اعلام کرد.
رشد 200 درصدی تعداد پرواز و 285 درصدی تعداد مسافر در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)
عضو هیئت مدیره و معاون بهره برداری فرودگاهی اظهار داشت: در ایام نوروز 1401، از مورخ 25 اسفند لغایت 7 فروردین 1401، شاهد بیش از 1834 پرواز مسافری و تردد بیش از 278 هزار مسافر بودیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل به ترتیب 200 و 285 درصد رشد داشته است.
سازمان بازرسی اصلی‌ترین دستگاه نظارتی در همه ابعاد دستگاه های اجرایی کشور
معاون بازرس کل امور راه و شهرسازی سازمان بازرسی کشور از روند اعزام و پذیرش مسافرین نوروزی در شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) بازدید کرد.
1 - 12 of 520

آخرین اخبار آرشیو