اخبار مناطق ويژه اقتصادي

ویژه برنامه های مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش در ایام دهه مبارک فجر

برنامه های متنوع ورزشی در رده های مختلف سنی به مناسبت گرامی داشت دهه مبارک فجر به همت مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش برگزار می شود.

هماهنگی با ایرلاین ها برای تداوم پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیام

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام از رایزنی، هماهنگی و برگزاری نشست با ایرلاین‌ها با هدف برقراری و تداوم پروازهای مسافری از مبدا این فرودگاه به مسیرهای داخلی و بین المللی خبر داد.

منطقه ویژه اقتصادى پارسیان موفق به کسب جایزه یک ستاره پیشروان بهره وری شد

نهمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران با حضور مسئولان ارشد ایمیدرو و سازمان ملی بهره وری ایران برگزار شد.

سرپرست جدید منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس منصوب شد

با حکم معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) به عنوان «سرپرست جدید منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس» منصوب شد.

افتتاح یك مركز جدید آموزش خلبانی در فرودگاه بین المللی پیام

 یک مرکز جدید آموزش هوانوردی با سه فروند هواپیمای سبک در فرودگاه بین المللی پیام با حضور  اکبر قنبرپور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام افتتاح شد.

اهدای تندیس برنزین جایزه بهره‌وری به منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس توانست به سبب عملکرد موفق در حوزه‌ی ارتقای بهره‌وری تندیس برنزین نهمین جایزه ملی بهره‌وری را دریافت کند.

بیش از هزار و 800 شغل در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی ایجاد شد

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی گفت: یکهزار و 820 شغل طی 10 ماهه سال جاری توسط واحد کار و خدمات اشتغال در این بندر ایجاد شده است.

امضای قرارداد جدید سرمایه گذاری احداث پتروشیمی در منطقه ویژه لامرد

قرارداد جدید سرمایه گذاری احداث پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد منعقد شد. این قرارداد با راهبری ایمیدرو، در راستای تحقق اهداف و چشم انداز توسعه منطقه ویژه اقتصادی لامرد و به منظور جلوگیری از خام فروشی و حفظ زنجیره ارزش متانول، به امضای طرفین رسید.

امضای تفاهم نامه سه جانبه بین منطقه ویژه اقتصادی لامرد، استانداری فارس و فرمانداری لامرد در حوزه سرمایه گذاری

به منظور تسهیل و تسریع در صدور مجوز های مرتبط با پروژه های سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی لامرد تفاهم نامه همکاری سه جانبه ما بین استانداری فارس، منطقه ویژه اقتصادی لامرد و فرمانداری لامرد منعقد شد.

منطقه ویژه اقتصادی لامرد موفق به دریافت جایزه پیشروان بهره وری سه ستاره شد

منطقه ویژه اقتصادی لامرد در نهمین دوره ارزیابی جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران در سال 1401 موفق به دریافت جایزه پیشروان بهره‌وری سه ستاره شد.
1 - 10 of 8189

آخرین اخبار آرشیو