اخبار مناطق ويژه اقتصادي

کمک‌های مومنانه منطقه ویژه اقتصادی ایرانیان به مستمندان

در مراسمی با حضور نمایندگان مردم ساوه، رباط‌کریم، پرند و بهارستان و ائمه جمعه و مقامات استانی استان‌مرکزی بیش از 2هزار بسته ارزاق کمک‌های مومنانه تهیه شده توسط منطقه ویژه ایرانیان برای ارسال به مستمندان در اختیار مسئولان کمیته امداد قرار گرفت.

سال 1403 یک جهش بلند سرمایه‌گذاری در مناطق رخ خواهد داد

نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی: خودمان را آماده یک جهش بلند اقتصادی در سال 1403 کرده‌ایم؛ ماحصل تلاش‌ها در سال 1403 خودش را نشان خواهد داد.

نظارت میدانی نماینده ویژه رییس جمهور از روند تولید در «منطقه گرمسار»

نماینده ویژه رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با هدف نظارت بر روند تولید از منطقه ویژه اقتصادی گرمسار بازدید کرد.

معرفی بسته‌های سرمایه‌گذاری در نمایشگاه «حمل و نقل و لجستیک» مسکو

مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی با حضور در این رویداد مهم بین المللی ضمن مذاکره با شرکت‌های روس و چندملیتی، بسته‌های سرمایه‌گذاری نخستین منطقه آزاد شمال کشور در حوزه‌های ترانزیتی، حمل و نقل منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای، و سرمایه‌گذاری در مجتمع بندری کاسپین را در اختیار شرکت کنندگان این نمایشگاه قرار دادند.

جهش عملکرد تخلیه و بارگیری کالا در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج‌فارس از افزایش هفت‌درصدی عملکرد تخلیه و بارگیری این منطقه‌ی عظیم اقتصادی در 11ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.

آغاز عملیات اجرایی دومین ایکس ری در مرز ماهیرود توسط بخش خصوصی در آینده نزدیک

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی گفت: به‌زودی عملیات اجرایی دومین ایکس ری در سایت مرزی منطقه ویژه اقتصادی توسط بخش خصوصی آغاز می‌شود.

رفع موانع برای تسریع در روند اجرای پروژه‌های منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

مدیرعامل، معاونین و جمعی از از مدیران منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج‌فارس از نزدیک در روند اجرای پروژه‌های در دست اقدام وسيع‌ترین منطقه ویژه اقتصادی کشور قرار گرفتند و برای رفع موانع چاره‌اندیشی کردند. 

برگزاری همايش هم‌اندیشی ملی استلزامات مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی

همايش هم‌اندیشی ملی استلزامات مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی در دانشگاه امام صادق علیه‌السلام در حال برگزاری است.
1 - 10 of 8443