200 هزار قلم دارو در شلمچه به زائران و خادمان ارائه شد
یک مقام دانشگاه علوم پزشکی آبادان، از ارائه 200 هزار قلم دارو به زائران و خادمان در پایانه مرزی شلمچه در منطقه آزاد اروند خبر داد.
سیستم سرمایشی بیمارستان امام علی (ع) تجهیز و نوسازی می شود
در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در نوسازی و بهسازی سیستم تهویه و سرمایشی بیمارستان امام علی(ع)، این سازمان اقدام به نوسازی و بهسازی سیستم تهویه و سرمایشی بیمارستان کرده است. 
انتصاب سرپرست جدید و اعضای هیأت امناء بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حکمی امید براتی را به عنوان سرپرست بیمارستان کیش، مهدی ادیبان رییس هیئت امنا، محمد صادق مهدوی، محمودرضا محقق دولت آبادی و جلال نائلی به عنوان اعضای جدید هیئت امنای بیمارستان کیش منصوب کرد.
کیلینک های تخصصی در بیمارستان خلیج فارس قشم راه اندازی شد
رییس بیمارستان خلیج فارس (جیجیان) قشم از راه اندازی کیلینک های تخصصی در این بیمارستان با هدف افزایش رفاه قشموندان و ارتقای حوزه سلامت غرب جزیره خبر داد.
اجرای طرح پزشکی خانواده در حوزه سلامت کیش
رئیس مرکز بهداشت کیش از اجرای طرح پزشکی خانواده به منظور سهولت دسترسی اقشار مختلف جامعه به نظام سلامت همچنین کاهش پرداخت ها خبر داد.
رییس جدید بیمارستان خلیج فارس منصوب شد
با حکم رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، «دکتر حسین شمس» به عنوان مشاور مدیرعامل و رییس جدید بیمارستان خلیج فارس منصوب شد.
آمادگی سازمان غذا و دارو برای تفویض اختیار به سازمان منطقه آزاد ماکو
مدیرکل امور فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و داروی کشور در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: منطقه آزاد ماکو امکانات خوبی داشته و درصورت تامین پرسنل کافی،‌ آماده تفویض اختیارات و وظایف سازمان غذا و دارو به سازمان منطقه آزاد ماکو هستیم.
نشست بررسی پروژه های حوزه سلامت منطقه آزاد اروند
پیگیری و تسریع در طرح های مشترک حوزه سلامت بین سازمان منطقه آزاد اروند و دانشگاه علوم پزشکی آبادان.
حمایت از فعالان اقتصادی به نفع رونق و توسعه منطقه ویژه اقتصادی شیراز / استقبال سرمایه گذاران از سرمایه گذاری در شهر سلامت شیراز
نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز گفت: برای رونق و توسعه اقتصادی استان باید از حضور افراد مهم و تاثیر گذار بهره گرفت.
13 - 24 of 704