کيش

ثبت رکورد بیشترین تعداد پرواز، اعزام و پذیرش مسافران نوروزی در فرودگاه کیش

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش از ثبت رکورد بییشترین تعداد پرواز، اعزام و پذیرش مسافران نوروزی در فرودگاه بین المللی کیش خبر داد.

فیلم/ ورود اولین محموله خودروهای سواری به کیش

اولین محموله خودروهای سواری وارداتی پس از 6 سال انتظار وارد جزیره کیش شد تا بدین ترتیب طلسم واردات خودرو در مناطق آزاد شکسته شود.

عملکرد ستاد نوروزی منطقه آزاد کیش بررسی شد/ کیش دومین مقصد محبوب گردشگران نوروزی

نماینده‌ی ویژه رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به جزیره کیش ضمن دیدار با مدیران سازمان منطقه آزاد کیش و بررسی عملکرد ستاد نوروزی جزیره، از غرفه فرصت‌های سرمایه‌گذاری این سازمان نیز بازدید کرد.

آخرین جلسه ستاد جهش سرمایه‌گذاری سال 1402 کیش برگزار شد

هفتمین و آخرین جلسه ستاد جهش سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش در سال 1402 با حضور نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیران و اعضای هیأت مدیره این سازمان برگزار شد.

حضور تیم مشاوران تخصصی برای توسعه گردشگری پایدار در کیش

مدیرعامل سازمان منطقه ازاد کیش، در نشست هم اندیشی برگزاری جشنواره تابستانی 1403 گفت: درجهت دستیابی به گردشگری پایدار از حضور مشاوران تخصصی برای اصلاح روند گردشگری کیش و برنامه‌ریزی بهتر استفاده می‌کنیم.

مجوز حمل یکسره کالای شرکت‌های تولیدی از گمرک کیش صادر شد

سرپرست مدیریت توسعه تجارت و امور گمرکی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اقدامات انجام شده در تسریع، تسهیل و توسعه تجارت در جزیره، گفت: به همین منظور مجوز خدمات حمل یکسره و ترخیص بلادرنگ کالای شرکت‌های تولیدی از گمرک منطقه آزاد کیش صادر شد.

بازدید هیات سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی عمان از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری جزیره کیش

هیات اقتصادی عمانی در سفر به جزیره کیش با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و فعالان اقتصادی منطقه دیدار کردند.
1 - 10 of 2606

آخرین اخبار آرشیو