اجرای طرح مدارس مروج سلامت در مدارس منطقه آزاد اروند
مدیر توسعه آموزش، تعالی و بلوغ کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: اجرای طرح مدارس مروج سلامت پیش از آغاز سال تحصیلی در منطقه آزاد اروند برنامه ریزی و در ابتدای سال تحصیلی پیش رو اجرا می شود.
بیمارستان جی جیان شبانه‌روزی شد
پس از بازدید رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مرکز پزشکی خلیج‌فارس در روستای جی جیان و صدور دستور ویژه، خدمات بخش اورژانس و داروخانه این مرکز شبانه‌روزی شد.
اولین نشست شورای راهبردی سلامت مناطق آزاد کشور برگزار شد
«اولین نشست شورای راهبردی سلامت مناطق آزاد» در محل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برگزار شد.
استفاده از ظرفیت تبلیغات محیطی برای اطلاع رسانی خدمات آموزشی بهزیستی
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار با رئیس اداره بهزیستی کیش و بازدید از بخش های مختلف این مجموعه، ظرفیت تبلیغات محیطی را ابزاری موثر برای اطلاع رسانی از برگزاری دوره های آموزشی برشمرد.
شرایط بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی در مناطق آزاد کشور بررسی شد
در نشست مشترک مشاور سلامت و امور پزشکی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، شرایط بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی در مناطق آزاد کشور بررسی شد.
افتتاح فاز نخست بیمارستان شلمچه در اربعین 1401
دبیر ستاد اربعین سازمان منطقه آزاد اروند با حضور در برنامه بازتاب سیمای مرکز آبادان از افتتاح فاز نخست بیمارستان شلمچه در اربعین 1401، خبر داد.
مناطق آزاد می‌تواند پیشگام سلامت باشد
با حضور مشاور دبیر در امور پزشکی و سلامت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در شبکه ملی پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر، زیرساخت‌ها و چشم‌اندازهای موجود در راستای همکاری مشترک، تصمیم‌گیری‌های لازم اتخاذ و بررسی شد.
ارتقا کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی در جزیره قشم
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جلسه‌ای با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور و رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی بر لزوم ارتقا کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی در جزیره قشم تأکید کرد.
فعالیت بیمارستان خلیج فارس تا یک ماه آینده شبانه روزی می شود
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز فعالیت شبانه روزی مرکز پزشکی خلیج فارس(بیمارستان جی جیان) تا یک ماه آینده خبر داد.
49 - 60 of 704