اخبار حوزه سلامت

منطقه آزاد چابهار از سرمایه‌گذاران بخش سلامت حمایت می‌کند / چابهار هاب غذا و دارو می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه ارتقای شاخص‌های بهداشتی به کار جهادی نیاز دارد، گفت: سازمان منطقه آزاد چابهار از سرمایه‌گذاران بخش سلامت حمایت می‌کند.

خانه های بهداشت و مراکز سلامت منطقه آزاد ماکو بهسازی و تجهیز می شود

مدیرغذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو، از بهسازی و رفع مشکلات خانه های بهداشت و مراکز سلامت منطقه آزاد ماکو که دارای مشکلات و وضعیت نامطلوبی هستند خبرداد.

برای پیشگیری از مهاجرت پزشکان، به کمک مناطق آزاد نیازمندیم

با هدف توسعه و تقویت امکانات پزشکی و بهبود خدمت‌رسانی در حوزه بهداشت، سلامت و پزشکی در مناطق آزاد، تفاهم نامه همکاری بین دبیرخانه شورایعالی و سازمان نظام پزشکی کشور امضاء شد.

از ظرفیت‌های قانونی منطقه آزاد انزلی برای ارتقای بخش سلامت و درمان بهره می‌گیریم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت روز پزشک و داروساز با جمعی از کادر درمان و پزشکان منتخب شهرستان انزلی دیدار و گفت و گو کرد.

آغاز بهره برداری رسمی از دستگاه آم آر آی بیمارستان فجر ماکو

همزمان با چهارمین روز از هفته دولت با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، امام جمعه، فرماندار و مسئولین شهرستان ماکو؛ دستگاه MRI بیمارستان تخصصی فجر ماکو که با مساعدت سازمان منطقه آزاد و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی استان و همچنین آماده سازی محل استقرار دستگاه توسط خیریه درمانی فجر ماکو؛ رسما افتتاح و به بهره برداری رسید.

اجرای طرح مدارس مروج سلامت در مدارس منطقه آزاد اروند

مدیر توسعه آموزش، تعالی و بلوغ کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: اجرای طرح مدارس مروج سلامت پیش از آغاز سال تحصیلی در منطقه آزاد اروند برنامه ریزی و در ابتدای سال تحصیلی پیش رو اجرا می شود.

بیمارستان جی جیان شبانه‌روزی شد

پس از بازدید رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مرکز پزشکی خلیج‌فارس در روستای جی جیان و صدور دستور ویژه، خدمات بخش اورژانس و داروخانه این مرکز شبانه‌روزی شد.

اولین نشست شورای راهبردی سلامت مناطق آزاد کشور برگزار شد

«اولین نشست شورای راهبردی سلامت مناطق آزاد» در محل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برگزار شد.

استفاده از ظرفیت تبلیغات محیطی برای اطلاع رسانی خدمات آموزشی بهزیستی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار با رئیس اداره بهزیستی کیش و بازدید از بخش های مختلف این مجموعه، ظرفیت تبلیغات محیطی را ابزاری موثر برای اطلاع رسانی از برگزاری دوره های آموزشی برشمرد.

شرایط بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی در مناطق آزاد کشور بررسی شد

در نشست مشترک مشاور سلامت و امور پزشکی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، شرایط بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی در مناطق آزاد کشور بررسی شد.
41 - 50 of 698

آخرین اخبار آرشیو