مناطق آزاد جدید

منطقه آزاد دوغارون نقش مهمی در توسعه اقتصاد شرق کشور دارد

مدیر اجرایی منطقه آزاد دوغارون گفت: منطقه آزاد دوغارون نقش مهمی در توسعه اقتصاد شرق کشور دارد.

منطقه آزاد مازندران می‌تواند الگوی موفق مناطق آزاد نسل دوم شود

وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد: ظرفیت منطقه آزاد مازندران برای اینکه تبدیل به یک الگوی موفق و از نمونه‌های خوب مناطق آزاد نسل دوم شود، بسیار بالا است.

همه امکانات استانی برای ایجاد دو منطقه آزاد در خراسان رضوی فراهم است

استاندار خراسان رضوی در دیدار با دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: همه امکانات لازم برای ایجاد دو منطقه آزاد فعال در خراسان رضوی فراهم شده است.

تاکید نمایندگان مجلس بر تقویت مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از اجرای طرح جامع منطقه آزاد قصرشیرین خبر داد و گفت: مراحل انتخاب مدیرعامل و هیئت مدیره این منطقه نیز در دست انجام است تا هرچه سریع تر آغاز به کار این منطقه را شاهد باشیم. 

حجت الله عبدالملکی: بیش از 70 درصد ترانزیت کشور از مبادی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی انجام می‌شود

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: بیش از 70 درصد ترانزیت کشور از مبادی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور انجام می‌شود و می‌توان بستر تولید کالاهای ترانزیتی را در این مناطق ایجاد کرد.

حجت الله عبدالملكى: آغاز عملیات اجرایی منطقه آزاد بانه - مریوان در آينده نزديك

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی که به همراه رئیس جمهور در سفر استانی به کردستان رفته است، گفت: عملیات اجرایی منطقه آزاد بانه - مریوان تا 2 روز دیگر آغاز و مدیرعامل آن نیز مستقر خواهد شد.

مدیرعامل منطقه آزاد اینچه‌برون منصوب شد

با پیشنهاد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی، «حسن ملک حسینی» به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی اینچه‌برون منصوب شد.

نشان تجاری منطقه آزاد قصرشیرین ثبت ملی شد

مدیر اجرایی منطقه آزاد قصرشیرین از ثبت ملی نشان تجاری منطقه آزاد قصرشیرین خبر داد.

با حکم حجت‌الله عبدالملکی؛ مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی مازندران منصوب شد

با حکم مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، «حجت الاسلام و المسلمین مجیدرضا فولادی» به عنوان مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی مازندران منصوب شد.

با حکم مشاور رئیس جمهور؛ مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی سرخس منصوب شد

با حکم مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، «محسن پوراحمدی» به عنوان مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی سرخس منصوب شد.
11 - 20 of 64

آخرین اخبار آرشیو