آمادگی کیش برای جذب سرمایه‌گذاری در زمینه تعمیرات هواپیما و شبیه ساز پرواز بالگرد
مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش گفت: از سرمایه گذاری بخش خصوص در زمینه نگهداری، تعمیر و تعمیرات اساسی هواپیما و شبیه ساز پرواز بالگرد در کیش استقبال می کنیم.
حمایت سازمان منطقه آزاد کیش از شرکت‌های دانش بنیان و فناورانه
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: از حضور شرکت های دانش بنیان و فناورانه استقبال و حمایت می کنیم.
لزوم ثبت اطلاعات فعالان اقتصادی کیش در سامانه جامع انبارها
تمام فعالان اقتصادی دارای انبار کالا در جزیره کیش موظف به ثبت اطلاعات مرکز نگهداری و کالاهای خود در سامانه جامع انبار‌ها هستند.
تلاش برای رفع مشکل سوخت صیادان و کلوپداران کیش
معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش از مساعدت و همکاری مسوولان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و شیلات هرمزگان در جهت رفع مشکل سوخت شناورهای صیادی و گردشگری کیش خبر داد.
گسترش امید موجب تقویت سرمایه‌های اجتماعی می شود
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: نقش رسانه‌ها در توسعه و گسترش امید در جامعه و به نوبه آن تقویت سرمایه اجتماعی که توسعه پایدار را به همراه خواهد داشت؛ تاثیرگذار و غیر قابل انکار است.
ارزیابی ظرفیت های آموزشی مدارس جزیره کیش
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از برخی مدارس دولتی و مجموعه های غیر دولتی جزیره؛ سطح فضاهای آموزشی، تامین تجهیزات، امکانات و رفاه مورد نیاز دانش آموزان را مورد بررسی قرار داد.
برگزاری نخستین جلسه ستاد جهش سرمایه گذاری و صادرات در کیش
نخستین جلسه این ستاد با هدف بهره گیری از ظرفیت های درون و برون سازمانی برای شناسایی نقاط قوت، ضعف و اقدامات موثر برای رفع موانع و ارتقاء نقاط قوت جهت جذب سرمایه گذاری و صادرات، برگزار شد.
تثبیت رویدادهای ورزشی در تقویم گردشگری جزیره کیش
سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش تثبیت رویدادهای ورزشی در تقویم گردشگری جزیره را عاملی مهم در راستای تحقق توسعه صنعت گردشگری کیش عنوان کرد.
منفعت و مشارکت عمومی پیش نیاز اجرای برنامه‌های سازمان منطقه آزاد کیش
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بهره گیری و تعامل با متخصصان و سرمایه گذاران را عاملی در توسعه سرمایه گذاری های جزیره عنوان کرد.
169 - 180 of 2606