امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی‌مابین منطقه آزاد کیش و دانشگاه شیامن چین
تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی‌مابین منطقه آزاد کیش و دانشگاه شیامن چین امضا شد.
رقابت شرکت‌های بزرگ جهانی برای حضور در نمایشگاه سیفیت 2023 چین
سازمان منطقه آزاد کیش همراه با شرکت های بزرگ جهانی در نمایشگاه سیفت 2023 چین، دستاوردها، بسته‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری و صادرات خود را ارائه می‌دهد.
کیش میزبان مسابقات دو و میدانی ناشنوایان قهرمانی آسیا
معاون ورزش و تفریحات سالم شرکت عمران، آب و خدمات سازمان منطقه آزاد کیش از میزبانی جزیره کیش برای مسابقات دو و میدانی ناشنوایان آسیا در آذرماه سال جاری خبر داد.
اعزام زائران اربعین حسینی از کیش
زائران اربعین در قالب کاروان های زمینی و هوایی از جزیره کیش به عتبات عالیات سفر کردند.
رضایت مردم، ملاک ارزیابی عملکرد ادارات کیش است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت:تمام دستگاه ها ،ادارات و نهادهای مستقر در جزیره کیش ملزم به ارائه برنامه های خود در حوزه بهبود فرایندها هستند.
همه روزهای خدمت، روز دولت است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن تاکید بر ارائه خدمات شایسته به عموم مردم جامعه؛ همه روزهای خدمت را روز دولت معرفی کرد که به طور حتم با بهره گیری از تجربیات به دست آمده در طول سال های گذشته می توانیم به نحو مطلوب وظایف محوله خود را انجام دهیم.
تلاش همه جانبه جهت رفع مشکلات، نقطه عطف دیدار مردمی مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش
مشکلات و در خواست های 90 نفر از کیشوندان با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، معاونین، مدیران و مدیران عامل شرکت‌های تابعه بررسی شد.
درخشش کیش در زمینه جذب سرمایه گذاران خارجی «نمایشگاه ارمنستان»
غرفه سازمان منطقه آزاد کیش با نقش محوری و تاثیر گذار در نمایشگاه «ایروان اکسپو» با معرفی شایسته فرصت های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی این منطقه در جذب سرمایه گذاران خارجی، خوش درخشید.
افتتاح چند طرح توسط سازمان منطقه آزاد کیش در هفته دولت
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از تلاش برای حضور ریاست محترم جمهور کشور در افتتاح طرح ها و پروژه های حوزه های مختلف در جزیره کیش پس از ایام اربعین و به مناسبت هفته دولت خبر داد.
109 - 120 of 2606