تجهیز مدارس کیش برای مهر؛ همه چیز آماده‌ی حضور دانش‌آموزان است
با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و پیگیری های معاونت توسعه مدیریت مدارس جزیره برای سال جدید تحصیلی تجهیز و نوسازی می شوند.
تاکید شورای عالی امنیت ملی درباره مدیریت حاکمیتی شبکه توزیع انرژی در جزیره کیش
مدیر امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر لزوم اهمیت شبکه توزیع انرژی در جزیره کیش، از مکاتبه ارزشمند شواری عالی امنیت ملی کشور در سال 1400 به رئیس جمهور وقت کشورمان مبنی بر واگذاری شبکه توزیع به سازمان منطقه آزاد کیش، خبر داد.
در جزیره کیش به جای «آمادگی بحران» به دنبال «آمادگی پیش از بحران» هستیم
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت : امنیت جانی و مالی کیشوندان، اولویت اول و آخر سازمان منطقه آزاد کیش است و کارگاه آموزشی مدیریت بحران در همین راستا تشکیل شده است.
آموزش، مشارکت مردمی و ارتقا ایمنی، عوامل موثر در مدیریت بحران
معاون وزیر کشور و رئیس ستاد بحران کشور در نشستی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، مهمترین بخش مدیریت بحران را پیشگیری و مشارکت مردمی و عاملی موثر در ساماندهی بحران عنوان کرد.
تدوین طرح مرجان، طرحی برای رونق کسب و کار و گردشگري و توسعه پایدار جزیره
نخستین جلسه دبیرخانه توسعه پایدار کیش و هندورابی با هدف تدوین «طرح مرجان» به عنوان برنامه‌ای جامع برای توسعه مشارکت‌های بخش خصوصی و سازمان منطقه آزاد کیش در مسیر توسعه پایدار برگزار شد.
سازمان منطقه آزاد کیش در کانون تعاملات با فعالان صنعت گردشگری
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره بر نظارت فراگیر بر شیوه فعالیت تور اپراتورها که نقش مهم و ارزشمندی را در صنعت گردشگری این منطقه ایفا می کنند بر مشارکت جمعی و ارائه راه کارهای موثر برای برون رفت از شرایط موجود تاکید کرد.
خبرنگار، محرک جامعه به سمت پیشرفت است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر نقش ارزشمند خبرنگاران در تصویر سازی تمام وقایع و رویدادهای جامعه؛ تلاشگران عرصه رسانه را راویان حقیقت جوی جامعه معرفی کرد که در حوزه اطلاع رسانی نقش مهم و بی بدیلی را ایفا می کنند.
آغاز پیش نام نویسی سفر هوایی اربعین حسینی در کیش
ستاد اربعین کیش سامانه ای به آدرس arbaeen.kish.ir را به منظور پیش نام نویسی سفر هوایی ویژه متقاضیان شرکت در این رویداد بزرگ مذهبی را راه اندازی کرد.
کیش؛ جزیره‌ی بدون قطعی برق
با محوریت حوزه معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش، دو شرکت «آب و برق» و «ماهتاب» برای تبادل انرژی، رفع کمبود برق و جلوگیری از قطعی آن در جزیره کیش از طریق راهکارهای علمی و فنی به توافق رسیدند.
133 - 144 of 2606