کیش می تواند به کمپ تیم های ملی فوتبال تبدیل شود
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در بازدید از کمپ فوتبال کیش با اشاره به زیرساخت‌های ورزشی جزیره کیش، این منطقه را برای تبدیل به کمپ تیم های ملی فوتبال مطلوب برشمرد.
افتتاح چند طرح توسط سازمان منطقه آزاد کیش در هفته دولت
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از تلاش برای حضور ریاست محترم جمهور کشور در افتتاح طرح ها و پروژه های حوزه های مختلف در جزیره کیش پس از ایام اربعین و به مناسبت هفته دولت خبر داد.
با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور؛ اولین نمایشگاه دستاوردهای دولت مردمی سیزدهم گشایش یافت
امروز شنبه (4 شهریورماه) اولین نمایشگاه دستاوردهای دولت مردمی سیزدهم «روایت خدمت (وعده، وفا)» با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور و مسئولین کشوری محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللی تهران گشایش یافت.  
معرفی بسته های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد کیش در رویداد "ایروان اکسپو"
سازمان منطقه آزاد کیش با هدف ارائه و معرفی بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی خود در نمایشگاه "ایروان اکسپو" حضور یافته است.
نام نویسی بیش از 700 نفر برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین حسینی
دبیر ستاد اربعین کیش از نام نویسی بیش از 700 نفر برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین حسینی به صورت زمینی و هوایی خبر داد.
انتصاب سرپرست جدید و اعضای هیأت امناء بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حکمی امید براتی را به عنوان سرپرست بیمارستان کیش، مهدی ادیبان رییس هیئت امنا، محمد صادق مهدوی، محمودرضا محقق دولت آبادی و جلال نائلی به عنوان اعضای جدید هیئت امنای بیمارستان کیش منصوب کرد.
حس خوب تعامل و همکاری در بازدید رحیم سرهنگی
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، به منظور آشنایی و بررسی مشکلات فعالان اقتصادی بخش‌خصوصی به دیدار آنان رفت.
ضرورت حفظ شان و کرامت انسانی هدف اصلی مبارزه با مصرف مواد مخدر در کیش
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، هم افزایی و تعامل دستگاه‌ها با توجه به مواردی از جمله هوشمند بودن، آزمایش جدی، فعال بودن بخش رصد و به روز بودن آمارها عامل مهمی در مبازه با مواد مخدر در کیش به شمار می روند.
سازمان‌ منطقه آزاد کیش و شیلات تفاهم نامه همکاری امضا کردند
تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان شیلات ایران و سازمان منطقه آزاد کیش با هدف حفاظت و بهره‌برداری مسئولانه و پایدار از منابع آبزی و توسعه سرمایه‌گذاری و گردشگری دریایی در آبهای پیرامون کیش به امضاء رسید.
121 - 132 of 2606