جامعه کارگری کیش صاحب شناسنامه کار می شوند
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش «شناسنامه کارگری» را به عنوان یکی از ضرورت ها و ظرفیت های ارزشمند در شناسایی نیروهای کار، رابطه کارگری و کارفرما و آموزش های مورد نیاز آنها برشمرد.
انتصاب وحید اسناوندی به عنوان مدیر کار و خدمات اشتغال کیش
با پیشنهاد مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وحید اسناوندی به عنوان مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه آزاد کیش منصوب شد.
برگزاری نشست هم اندیشی با جوامع و فعالان اقتصادی کیش
نشست هم اندیشی بررسی «چالش های نیروی انسانی،شناسنامه شغلی کارگری ، توسعه کاری و بهره وری نیروی کار، ایجاد اشتغال پایدار» امروز دوشنبه پنجم تیر در سالن رازی مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد.
بنادر؛ شاه کلید توسعه منطقه آزاد کیش
 با نیم نگاهی به موفق‌ترین مناطق آزاد در جهان می‌توان به وضوح به نقش بنادر در توسعه اقتصادی این مناطق پی برد.
تقدیر بخش خصوصی کیش از عملکرد کیش ایر
انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش، از تلاش های «شرکت هواپیمایی کیش» در زمینه افزایش ناوگان هوایی و پروازها به مقصد جزیره قدردانی کرد.
بازدید رحیم سرهنگی از زیرساخت های عمرانی بندر چارک
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به همراه مسئولان سازمانی جهت بازدید از زیر ساخت های ایجاد شده در بندرچارک که به عنوان پشتیبانی مبادی ورودی به کیش محسوب می شود به این منطقه سفر کردند.
تاکید رحیم سرهنگی بر اجرای طرح جامع توسعه بندر چارک
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: رونق اقتصادی بندر چارک ،ماموریت سازمان منطقه آزاد کیش در راستای وظایف قانونی محوله و کمک به رونق و آبادانی این منطقه است.
لزوم ایجاد زیرساخت های لازم و پاسخگویی به مطالبات مردمی در کیش
نماینده مردم غرب استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تسریع پاسخگویی به مطالبات مردمی و ایجاد زیرساخت های رفاهی و عمرانی را از وظایف مهم مسئولان برشمرد.
بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از بندر آفتاب
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با هدف بررسی زیرساخت های بنادر ورودی به کیش، از بندر آفتاب بازدید کرد
181 - 192 of 2606