دیدار رحیم سرهنگی با برخی از کسبه مراکز تجاری کیش
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به منظور رسیدگی به مشکلات کسبه‌های فعال در مراکز تجاری و تسهیل شرایط کسب و کار در این منطقه از بازارهای «پردیس 1ـ2 و عرب‌ها» بازدید کرد.
تدوین برنامه های راهبردی با هدف رونق گردشگری کیش
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نشست هم اندیشی با نمایندگان حوزه های مختلف گردشگری؛ از تدوین برنامه های راهبردی در راستای رونق بخشی به کسب و کارها در این منطقه خبر داد.
دستاوردهای مهم و ارزشمند سازمان منطقه آزاد کیش در دومین نمایشگاه مشهد
سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش، از انعقاد بیش از 120هزار میلیارد تومان حجم تفاهم‌نامه های اقتصادی کیش در دومین نمایشگاه معرفی بسته‌های سرمایه گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی مشهد خبر داد.
ایجاد دفتر هماهنگی مشترک سازمان و شهرداری مشهد
با انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد کیش و شهرداری مشهد؛ دفتر هماهنگی مشترک با هدف تسهیل و تسریع در فرآیند سرمایه گذاری راه اندازی می شود.
غرفه سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان غرفه برتر معرفی شد
در دومین نمایشگاه معرفی بسته های سرمایه گذاری و توانمندیهای صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی غرفه سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان غرفه برتر انتخاب شد
بازدید وزیر کار و امور اجتماعی عراق از غرفه سازمان منطقه آزادکیش
جاسم صابر احمد الاسدی وزیر کار و امور اجتماعی عراق به همراه حجت عبدالملکی دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی، از غرفه سازمان منطقه آزاد کیش در دومین نمایشگاه معرفی بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بازدید کرد.
ارزش بسته‌های سرمایه گذاری در کیش به بیش از 500 هزار میلیارد ریال رسید
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به استقبال کم نظیر سرمایه گذاران و تجار از غرفه کیش درنمایشگاه توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد گفت: ارزش بسته‌های سرمایه گذاری ارائه شده «کیش» در این نمایشگاه به بیش از 500هزار میلیارد ریال رسید.
همکاری مشترک دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور و شهرداری مشهد برای جذب سرمایه گذاری
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: برای تولید مهمترین عامل سرمایه گذاری است و ما فرصت‌های سرمایه گذاری را به بسته های سرمایه‌گذاری تبدیل کردیم.
بهبود فضای کسب و کار در مناطق آزاد کشور آغاز شده است
مشاور رييس جمهور و دبیر شورایعالي مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: فضای کسب و کار مناطق آزاد ایران از جمله جزیره کیش خیلی سریع به حد 50 کشور برتر دنیا خواهد رسید.
157 - 168 of 2610