قشم

ارتقای سطح علمی قشم با گسترش تعاملات دانشگاهی

در نشست سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد و قائم مقام دانشگاه فرهنگیان قشم بر توسعه تعاملات و همکاری دانشگاهی به منظور ارتقای سطح علمی جزیره تاکید شد.

الحاق بیش از 44 هکتار زمین به طرح هادی 6 روستای جزیره قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از الحاق بالغ بر 44 هکتار زمین به محدوده طرح هادی 6 روستای جزیره قشم خبر داد.

اجرای قوانین کلان نباید منجر به ضعف قشم شود/ لزوم ارائه اسناد مثبته برای اظهار منشا ارزی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اجرای قوانین کلان در کشور به ویژه در حوزه اقتصادی نباید منجر به ضعف تجار و بازرگانان قشم شود.

سفری به قدمت چندین قرن از لافت به کنگ

شهردار لافت از برگزاری پویشی فرهنگی به قدمت سده ها برای دیدار ناخدایان لافتی و کنگی از مسیر دریایی بین این دو بندر تاریخی خبر داد.

اتمام لوله کشی آب دو شهرک مسکن جوانان در قشم

  • قشم,
  • يکشنبه 7 آبان 1402 - 08:00
مدیر مسکن جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از پایان کار لوله کشی آب برای دو شهرک مسکن جوانان قشم در دو روستای دوستکو و درکو خبر داد.

نقش شیلات قشم در مدیریت بحران باهدف تامین امنیت غذایی کشور

مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: قشم با داشتن مزارع پرورش میگو سنتی و مکانیزه و همچنین ماهی در قفس می تواند نقش بسیار تاثیرگذاری در مدیریت بحران به منظور تامین امنیت غذایی کشور داشته باشد.

ضرورت تعیین‌تکلیف وظایف دستگاه‌های اجرایی/ مدیران مسوولیت‌پذیری و پاسخگویی را سرلوحه کار قرار دهند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، بر ضرورت تعیین تکلیف وظایف دستگاه های اجرایی در حوزه خدمات رسانی به مردم و گردشگران تاکید کرد و گفت: مدیران مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی را سرلوحه کار قرار دهند.

منطقه آزاد قشم الگوی یک همکاری موفق در حوزه خدمات به مردم

توافق نامه نهضت آسفالت معابر روستایی قشم با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قش و مدیرکل بنیاد مسکن استان هرمزگان به امضا رسید.

رشد بیش از دو برابری آسفالت معابر روستایی قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با انعقاد این تفاهم نامه همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان، آسفالت معابر روستایی قشم نسبت به سال گذشته بیش از دو برابر رشد می کند.

کمک اتصال قشم به سامانه EPL برای تسهیل و توسعه تجارت جزیره

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اتصال به سامانه پنجره واحد تجارت فرامرزی کشور (EPL) در مسیر ایجاد تسهیل گری در فرآیندهای تجاری براساس قوانین با تعامل و همکاری بازرگانان و تولیدکنندگان جزیره انجام خواهد شد.
41 - 50 of 4560

آخرین اخبار آرشیو