قشم

برج های دوقلوی آلفابت در گام های پایانی/ پایانی بر یک دهه انفعال

مدیر پروژه برج های دوقلوی آلفابت گفت: پروژه برج های دوقلوی آلفابت قشم که بیش از یک دهه از آغاز آن ها می گذرد، با تزریق اعتبار لازم و تسریع در مراحل پایانی، نهایتا تا 6 ماه آینده به بهره برداری می رسد.

راه اندازی خط ویژه تردد دوچرخه و موتور برقی از قشم تا درگهان

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه راه‌اندازی باند ویژه تردد دوچرخه و موتور برقی از شهر قشم تا درگهان خبر داد.

اجرای قانون و فرهنگ‌سازی به رفع مشکلات مالیاتی قشم کمک می کند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: فرهنگ‌سازی و آموزش در حوزه مالیات و تسهیل شرایط برای بهره مندی از معافیت های مالیاتی قانونی در مناطق آزاد می تواند به بهبود وضعیت تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی در این جزیره کمک کند.

روستای باسعیدو میزبان دومین رویداد قشم بوم

مدیر میراث فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برپایی دومین رویداد قشم بوم به میزبانی روستای باسعیدو خبر داد.

هم اندیشی مسئولان منطقه آزاد قشم و دستگاه‌های اجرایی و قضایی هرمزگان به منظور تعیین تکلیف اسناد رفسنجان

در رخدادی بی سابقه رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در نشستی مشترک با مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی و قضایی استان هرمزگان و شهرستان قشم در خصوص تعیین تکلیف اسناد رفسنجان به تبادل نظر پرداختند.

افزایش اعتماد مردم به عملکرد سازمان منطقه آزاد قشم

مدیربازرسی و ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با انجام نشست‌های رو در رو مدیرعامل این سازمان با قشموندان، اعتماد مردم به عملکرد این مجموعه افزایش یافته است.

سفر دریایی ناخدایان بندر تاریخی لافت با هدف احیای سنت های دیرینه دریانوردی خلیج فارس

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سنت های دیرینه دریانوردی ناخدایان جنوب کشور به ویژه جزیره قشم میراث ناملموس تاریخی ارزشمندی است و احیای این میراث در کنار سایر آداب و رسوم کهن ساحل نشینان، چیرگی تمدن ایرانی در خلیج فارس در طول تاریخ را به خوبی نشان می دهد.

حل مشکلات مردم اولویت مهم سازمان منطقه آزاد قشم است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: حل مشکلات مردم به ویژه مسائلی که چندین سال به دلایل مختلف لاینحل باقی مانده در اولویت‌ این مجموعه قرار دارد.

بررسی مشکلات گازرسانی به شهرک صنعتی طولا در کمیته رفع موانع تولید

مشکلات گازرسانی به شهرک صنعتی طولا در کمیته رفع موانع تولید با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل، جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم و مسئولین اداره گاز شهرستان و استان هرمزگان بررسی شد.

ارتقای سیما و منظر بندر مسافری شهید ذاکری قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه ریزی برای ارتقای سیما و منظر بندر مسافری شهید ذاکری قشم با همکاری معاونت فنی و عمرانی و شرکت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد قشم با هدف میزبانی شایسته از گردشگران خبر داد.
31 - 40 of 4560

آخرین اخبار آرشیو