قشم

تبدیل قشم به جزیره نوآوری ایران

طی نشست مشترک عادل پیغامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مسوولان جزیره ججو کره جنوبی و معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری درخصوص افزایش همکاری ها به منظور تبدیل قشم به جزیره نوآوری گفت و گو شد.

راه اندازی پرواز تهران – قشم و بالعکس شرکت کاسپین از 20 آبان ماه

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: پروازهای روزانه از مقصد تهران به جزیره قشم و بالعکس توسط شرکت هواپیمایی کاسپین از 20 آبان ماه راه اندازی می شود.

اعلام آمادگی سرمایه گذاران روسی برای توسعه تبادلات گردشگری قشم و روسیه

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از استقبال و علاقه سرمایه گذاران کشور روسیه برای توسعه تبادلات گردشگری بین جزیره جهانی قشم و کشور روسیه خبر داد.

تجلیل دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور از سرمایه گذار و صادرکننده برتر و نمونه منطقه آزاد قشم

با حضور مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از دو مجموعه انرژی گستر قشم و پارس بهین پالایش قشم به عنوان سرمایه گذار و صادرکننده برتر و نمونه منطقه آزاد قشم تجلیل شد.

حضور مدیران منطقه آزاد قشم در پنل های تخصصی کیش اینوکس

تعدادی از مدیران سازمان منطقه آزاد قشم در دومین روز از برگزاری نمایشگاه کیش اینوکس 2023 در پنل های تخصصی مربوط به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور حضور فعال داشتند.

اجرای نخستین مرحله طرح «خیرآب» در روستاهای دارای تنش آبی

  • قشم,
  • چهارشنبه 17 آبان 1402 - 15:30
مدیرعامل شرکت آب، برق و تاسیسات منطقه آزاد قشم از اجرای نخستین مرحله از طرح خیرات آب «خیرآب» با هدف آبرسانی به دو روستای دارای تنش آبی در جزیره خبر داد.

استقبال سرمایه گذاران از غرفه منطقه آزاد قشم در دهمین دوره نمایشگاه کیش اینوکس

سرمایه گذاران متعدد در حوزه های نفت و انرژی، لجستیک و صنایع دریا پایه، شیلات و کشاورزی، صنایع و گردشگری با حضور در غرفه سازمان منطقه آزاد قشم ضمن آشنایی با فرصت ها و ظرفیت ها در جزیره نسبت به سرمایه گذاری در این منطقه ابراز علاقه کردند.

بررسی اهداف و سیاست های اقتصاد مقاومتی در توسعه مناطق آزاد

اهداف و سیاست های اقتصاد مقاومتی طی برگزاری یک پنل تخصصی با عنوان «بررسی ظرفیت ها و موانع توسعه مناطق آزاد» در دهمین دوره نمایشگاه کیش اینوکس با حضور حجت الله عبدالملکی، دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، عادل پیغامی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مسئولان مناطق آزاد کشور بررسی شد.

برگزاری میزهای تخصصی سرمایه گذاری در غرفه منطقه آزاد قشم

میزهای تخصصی مرتبط به سرمایه گذاری در حوزه های مختلف اقتصادی در غرفه سازمان منطقه آزاد قشم در دهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری «کیش اینوکس» برگزار شد.

حضور منطقه آزاد قشم در دهمین دوره نمایشگاه بین المللی «کیش اینوکس»

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه قشم از ارائه بسته های سرمایه گذاری منتخب منطقه آزاد قشم در دهمین دوره نمایشگاه بین المللی کیش اینوکس خبر داد.
21 - 30 of 4560

آخرین اخبار آرشیو