روایت مادرانه، موتور محرک توسعه فرهنگی و اقتصادی جزیره جهانی قشم
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بررسی ها نشان می دهد که موتور محرک توسعه فرهنگی و اقتصادی در شهرها و روستاهای جزیره جهانی قشم، همواره رویکردی مادرانه و زنانه داشته است.
طراحی برنامه اقتصادی 20 ساله برای سرمایه‌گذاری ژاپنی‌ها در «قشم»
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سازمان منطقه آزاد قشم از سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی جهت تامین مالی طرح شبکه جامع ارتباطی خلیج فارس با محوریت پُل استقبال می کند.
احداث پل خلیج‌فارس؛ مادر توسعه جزیره قشم
استاندار هرمزگان احداث پل خلیج‌فارس را مادر توسعه‌ی جزیره قشم دانست و تکمیل آن را به عنوان جزوی از کریدور شمال به جنوب مهم برشمرد.
فیلم/ نخستین آتشخوار بومی به ناوگان ایمنی جزیره قشم پیوست
455 پرواز نوروزی در فرودگاه قشم به ثبت رسید
مدیرکل فرودگاه بین‌المللی قشم خبر داد: 455 پرواز ورودی و خروجی داخلی و خارجی از 25 اسفند 1402 تا 13 فروردین 1403 در این فرودگاه انجام شد.
تردد میهمانان جزیره قشم از مرز یک میلیون نفر فراتر رفت
قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم خبر داد: بررسی‌های آماری نشان از افزایش ماندگاری میهمانان و گردشگران نوروز 1403 جزیره جهانی قشم در مقایسه با نوروز سال گذشته دارد.
جمعیت قشم در نیمه نخست تعطیلات نوروزی دو برابر شد
قائم مقام ستاد اجرایی خبر قشم: با توجه به سیل ورود گردشگران به جزیره جهانی قشم، جمعیت 170 هزار نفری این شهرستان در نیمه نخست تعطیلات نوروزی حدود دو برابر شده است.
22 واحد به جمع تولیدکنندگان منطقه آزاد قشم اضافه شدند / واحدهای تولیدی قشم به 230 رسید
مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از ابتدای سال 1402 تاکنون 22 واحد جدید تولیدی و صنعتی به جمع تولیدکنندگان این منطقه اضافه شده است.
آماده‌سازی 12 کمپ پارک جزیره قشم برای اسکان موقت میهمانان نوروز 1403
رئیس کمیته گردشگری و اسکان ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: 12 کمپ پارک در بهترین نقاط جزیره قشم به محل اسکان موقت میهمانان و گردشگران جزیره قشم در ایام نوروز 1403، اختصاص یافته است.
25 - 36 of 4740