قشم

به کار گرفتن اتباع خارجی غیرمجاز شامل مجازات می شود

مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد قشم گفت: به کار گرفتن اتباع خارجی در هر فعالیتی غیر از آنچه در پروانه کار آنها ذکر شده، شامل مجازات می شود.

قشم در مسیر رونق اقتصادی و سرمایه گذاری

معاون حقوقی رییس جمهور ضمن بازدید ظرفیت های اقتصادی منطقه آزاد قشم در حوزه های زیرساختی، تجاری، صنعتی و نفت و انرژی؛ بر لزوم رفع موانع پیش روی تولیدکنندگان جهت ایجاد رونق اقتصادی تاکید کرد.

برگزاری دوره آموزشی قوانین و مقرارت مدیریت و اداره اقامتگاه های بومگردی در روستای گردشگری سهیلی قشم

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آموزشی قوانین و مقرارت مدیریت و اداره اقامتگاه های بومگردی خبر داد.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سازمان منطقه آزاد قشم و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای احداث 110 کیلومتر جاده برون شهری

با امضاء و مبادله تفاهم نامه همکاری بین عادل پیغامی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و داریوش امانی، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای طرفین بر اجرای 6 پروژه بزرگ مواصلاتی جزیره قشم به صورت مشارکتی توافق شد.

هم‌افزایی سازمان منطقه آزاد قشم و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای توسعه همه جانبه جزیره

در جلسه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و حسن سالاریه، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فضایی ایران درخصوص افزایش تعامل و همکاری سازمان منطقه آزاد و این وزارتخانه در راستای دستیابی به توسعه همه جانبه در جزیره بحث و تبادل نظر شد.

به دنبال احیای سنت‌های فرهنگی و برندسازی جزیره تمدنی قشم هستیم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جزیره تمدنی قشم مهد خلق دانش بومی و توسعه آن به غرب و شرق و کشورهای خلیج فارس بوده است و به دنبال احیای سنت های فرهنگی برندسازی این جزیره پهناور و تاریخ ساز هستیم.

اتصال شرق به غرب شهر قشم از طریق بازگشایی 2 مسیر بین بلوار آزادگان و خیابان سرخس

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در پی پاسخ به مطالبه شهروندان درخصوص بازگشایی مسیرهای واصل بین بلوار آزادگان و خیابان سرخس، شرق به غرب شهر قشم متصل می شود.

لزوم تقویت اصناف قشم به منظور دستیابی به رشد اقتصادی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: نقش اصناف به عنوان متولیان بازار در اقتصاد کشور و جزیره در شکل گیری هویت اجتماعی حائز اهمیت است و برای دستیابی به رشد اقتصادی نگاه ما باید تقویت آنها باشد.

پیگیری تامین مالی پروژه ملی طرح شبکه جامع ارتباطی خلیج فارس

در جلسه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و معاون وزیر اقتصاد و رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران، درباره شیوه‌های متنوع تامین مالی پروژه ملی طرح شبکه جامع ارتباطی خلیج فارس صحبت شد.

منطقه آزاد قشم یک موجودیت ملی برای توسعه و رونق اقتصادی کشور است / قشم هاب اقتصاد دریاپایه ایران

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: قشم هاب اقتصاد دریاپایه کشور است و تمامی حوزه‌های اقتصادی و کسب و کارهای دریاپایه در این جزیره در حال فعالیت هستند.
51 - 60 of 4677

آخرین اخبار آرشیو