تمامی برکه های جزیره قشم شناسنامه دار می شوند / جشنواره آب و آوا، پیام رسان مدیریت مصرف در سراسر کشور
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته موضوع آبخیزداری و شناسنامه دار کردن برکه‌های تمامی جزیره و اجرای سیستم هوشمند توزیع آب برای مدیریت مصرف آب در قشم اجرایی می شود.
توسعه دیپلماسی اقتصادی در منطقه آزاد قشم / استقبال چینی ها از سرمایه گذاری در جزیره جهانی قشم
یک هیات سرمایه گذار چینی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف جزیره قشم با معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان دیدار کردند و رایزنی‌های اولیه در خصوص سرمایه‌گذاری در حوزه عمرانی، محیط زیستی و گردشگری را انجام دادند.
برگزاری نشست علمی آب در جشنواره ملی آب و آوا
نشست علمی آب با حضور جمعی از متخصصان و کنشگران حوزه آب به عنوان یکی مهمترین برنامه های جشنواره آب و آوا در جزیره جهانی قشم برگزار شد.
سرپرست جدید مدیریت حقوقی سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در حکمی داریوش جهان بین را با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید مدیریت حقوقی و امور قراردادهای این سازمان منصوب کرد.
تقدیر مسئولان بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران از ابتکار و خلاقیت غرفه منطقه آزاد قشم
رییس بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران از غرفه منطقه آزاد قشم به واسطه ابتکار و خلاقیت جهت حضور در این نمایشگاه تقدیر کرد.
غرفه‌های صنایع دستی موزه بازار قلعه تاریخی قشم ساماندهی می‌شود
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با هدف بررسی مشکلات بیش از 30 غرفه فروش و عرضه صنایع دستی در محوطه موزه بازار قلعه تاریخی قشم، جلسه‌ای با حضور فعالان این حوزه برگزار شد.
راهنمای گردشگری برتر جزیره قشم تجلیل شد
مدیر ژئوپارک جهانی قشم گفت: به مناسبت روز جهانی راهنمایان گردشگری از تلاش ها و فعالیت های زکریا نوری، همیار ژئوپارک جهانی قشم و راهنمای زمین گردشگری تجلیل شد.
ثبت 230 میلیون دلار تراز تجاری مثبت منطقه آزاد قشم در 10 ماهه امسال
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در 10 ماهه اخیر 230 میلیون دلار تراز تجاری مثبت منطقه آزاد قشم بوده که نشان می دهد صادرات این منطقه بیش از واردات آن بوده است.
نمایش آیین‌های کهن و ملی شکرانه آب توسط 10 گروه هنری در جزیره قشم
دبیر جشنواره ملی آب و آوا گفت: 10 گروه نمایشی آیینی که در حوزه پاسداشت آیین‌های مربوط به آب در سراسر کشور و منطبق با فرهنگ و رسوم استان های مختلف هنرنمایی می کنند همزمان با برگزاری جشنواره ملی آب و آوا در جزیره جهانی قشم گرد هم آمده و با اجرای نمایش‌های این حوزه، سنت های دیرینه در خصوص ارزشمندی و قدرشناسی مردم ایران نسبت به نعمت آب را به صحنه می آورند.
61 - 72 of 4739