70 اثر در نخستین جشنواره سراسری قصه‌های جزیره تیتوک داوری شد
دبیر جشنواره سراسری قصه‌های جزیره تیتوک، از چاپ کتاب «میراث ادبیات روایی قشم» که گزیده‌ای از قصه‌های روایی این جزیره است، خبر داد.
سیاست‌های کلی چگونگی تشکیل قانون نظام صنفی در قشم تشریح شد
سیاست‌های کلی چگونگی اجرا و تشکیل قانون نظام صنفی در منطقه آزاد قشم برای 28 تن از مدیران مجتمع‌های تجاری فعال و 46 تن از نمایندگان صنوف مختلف این شهرستان تشریح شد.
زنجیره ارزش افزوده صنوف قشم تقویت می‌شود
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از تقویت زنجیره ارزش افزوده صنوف مختلف با ایجاد اتحادیه‌ها خبر داد.
شهرک صنفی صادراتی در قشم ایجاد می‌شود
رییس مرکز اصناف و بازرگانان ایران از اهمیت شکل‌گیری شهرک صنفی صادراتی در منطقه آزاد قشم خبر داد.
قشم خاستگاه اصلی مکتب فرهنگی و هنری خلیج فارس
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با نگاهی جامع به شرایط امروز جزیره قشم می توان دید که در گوشه و کنار این جزیره نشانه های مکتب فرهنگی و هنری خلیج فارس قابل مشاهده است.
قشم می‌تواند به محل تولد تمدن نوین دریایی و اقیانوسی ایران تبدیل شود
رئیس شورای عالی صنایع دریایی کشور گفت: با توجه به ظرفیت‌های فراوان قشم در حوزه صنایع دریاپایه، این جزیره جهانی می‌تواند به محل تولد تمدن نوین دریایی و اقیانوسی ایران تبدیل شود.
خدمات رسانی به گردشگران در اقامتگاه های بومگردی جزیره قشم با رویکرد های ویژه
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام تعطیلات نوروز و همزمانی آن با ماه مبارک رمضان، دستورالعمل های ویژه ای جهت تعیین چارچوب فعالیت تاسیسات اقامتی و بویژه بومگردی های جزیره قشم آماده می شود.
برگزاری آیین گرامیداشت سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در قشم
آیین گرامیداشت بیستمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به منظور توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با حضور دانش آموزان و مسئولان سازمان منطقه آزاد و شهرستان قشم برگزار شد.
ضرورت همکاری و هم افزایی تمامی دستگاه‌ها برای خدمات‌رسانی در ایام گردشگرپذیری جزیره قشم
ششمین جلسه ستاد خدمات سفر قشم به ریاست عادل پیغامی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور محمد محمد حسینی، فرماندار و امید مهدوی مجد، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم و روسای کمیته های این ستاد برگزار شد.
13 - 24 of 4709