پنج میلیون لارو میگو ببری در آب‌های قشم رهاسازی شد
مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 5 میلیون قطعه لارو میگو از گونه ببری برای نخستین بار در آب‌های خیلج همیشه فارس منطقه جزیره جهانی قشم و با هدف بازسازی ذخایر این آبزیان رها‌سازی شد.
نخستین آیین ارزیابی مدیران برتر منطقه آزاد قشم برگزار شد
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: عملکرد مثبت منطقه آزاد قشم در حوزه های مختلف اقتصادی، عمرانی، فرهنگی و... در سال گذشته با تلاش مدیران و کارکنان این مجموعه و در راستای انجام ماموریت این سازمان صورت گرفته و موفقیت این منطقه زمینه ساز آبادانی و رونق جزیره قشم است
درخشش هنرمند منطقه آزاد قشم در جشنواره عکس اسلونی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: هنرمند عکاس و نام آشنای جزیره جهانی قشم، بار دیگر در یک جشنواره عکس که در کشور اروپایی اسلونی برگزار شد، درخشید.
تعرفه خدمات گمرکی کالاهای ورود قطعی به قشم نصف شد
مدیر گمرک سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با تصویب هیأت مدیره سازمان منطقه آزاد قشم و با توجه به درخواست بازرگانان و تجار جزیره قشم، در راستای تسهیل فرآیند تجارت، تعرفه خدمات گمرکی کالاهای ورود قطعی در این منطقه آزاد از 3 درصد به 1.5 درصد کاهش یافت.
حجاج قشم با دو پرواز مستقیم عازم سرزمین وحی می‌شوند
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با توجه به تجربه موفق سال گذشته در اعزام حجاج از فرودگاه بین المللی قشم به سفر خانه خدا، برای سال جاری نیز برنامه ریزی های خوبی صورت گرفته تا شاهد تکرار این تجربه شیرین برای ساکنان جزیره قشم باشیم.
برقراری پرواز مستقیم قشم - جده برای دومین سال پیاپی
مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم از آمادگی مجموعه فرودگاه برای انجام پروازهای حجاج و اعزام زائران خانه خدا به سرزمین وحی برای دومین سال پیاپی خبر داد.
نخستین دوره آموزشی آتشنشان پشتیبان ویژه بانوان جزیره قشم برگزار می‌شود
نخستین دوره آموزشی آتش نشان داوطلب ویژه بانوان جزیره جهانی قشم با همکاری اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی و دفتر امور بانوان سازمان منطقه آزاد قشم برگزار می‌شود.
برگزاری مسابقه رالی خانواده در قشم
رئیس اداره ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری مسابقه رالی خانواده با هدف ایجاد یک روز پر شور و هیجان در این جزیره جهانی خبر داد.
نوروزِ بدون تصادف جاده‌ای منجر به فوت در قشم
نخستین جلسه شورای ترافیک منطقه آزاد قشم در سال 1403 به ریاست معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان و تمامی اعضای این شورا برگزار شد.
1 - 12 of 4739