قشم

قشم منطقه ویژه فرهنگی می‌شود

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری منطقه آزاد قشم، جهت راه‌اندازی منطقه ویژه فرهنگی و به منظور توسعه تولید، خدمات و صادرات صنایع فرهنگی در این منطقه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

تمامی برکه های جزیره قشم شناسنامه دار می شوند / جشنواره آب و آوا، پیام رسان مدیریت مصرف در سراسر کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته موضوع آبخیزداری و شناسنامه دار کردن برکه‌های تمامی جزیره و اجرای سیستم هوشمند توزیع آب برای مدیریت مصرف آب در قشم اجرایی می شود.

توسعه دیپلماسی اقتصادی در منطقه آزاد قشم / استقبال چینی ها از سرمایه گذاری در جزیره جهانی قشم

یک هیات سرمایه گذار چینی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف جزیره قشم با معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان دیدار کردند و رایزنی‌های اولیه در خصوص سرمایه‌گذاری در حوزه عمرانی، محیط زیستی و گردشگری را انجام دادند.

برگزاری نشست علمی آب در جشنواره ملی آب و آوا

نشست علمی آب با حضور جمعی از متخصصان و کنشگران حوزه آب به عنوان یکی مهمترین برنامه های جشنواره آب و آوا در جزیره جهانی قشم برگزار شد.

سرپرست جدید مدیریت حقوقی سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در حکمی داریوش جهان بین را با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید مدیریت حقوقی و امور قراردادهای این سازمان منصوب کرد.

تقدیر مسئولان بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران از ابتکار و خلاقیت غرفه منطقه آزاد قشم

رییس بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران از غرفه منطقه آزاد قشم به واسطه ابتکار و خلاقیت جهت حضور در این نمایشگاه تقدیر کرد.

غرفه‌های صنایع دستی موزه بازار قلعه تاریخی قشم ساماندهی می‌شود

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با هدف بررسی مشکلات بیش از 30 غرفه فروش و عرضه صنایع دستی در محوطه موزه بازار قلعه تاریخی قشم، جلسه‌ای با حضور فعالان این حوزه برگزار شد.

راهنمای گردشگری برتر جزیره قشم تجلیل شد

مدیر ژئوپارک جهانی قشم گفت: به مناسبت روز جهانی راهنمایان گردشگری از تلاش ها و فعالیت های زکریا نوری، همیار ژئوپارک جهانی قشم و راهنمای زمین گردشگری تجلیل شد.

ثبت 230 میلیون دلار تراز تجاری مثبت منطقه آزاد قشم در 10 ماهه امسال

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در 10 ماهه اخیر 230 میلیون دلار تراز تجاری مثبت منطقه آزاد قشم بوده که نشان می دهد صادرات این منطقه بیش از واردات آن بوده است.

نمایش آیین‌های کهن و ملی شکرانه آب توسط 10 گروه هنری در جزیره قشم

دبیر جشنواره ملی آب و آوا گفت: 10 گروه نمایشی آیینی که در حوزه پاسداشت آیین‌های مربوط به آب در سراسر کشور و منطبق با فرهنگ و رسوم استان های مختلف هنرنمایی می کنند همزمان با برگزاری جشنواره ملی آب و آوا در جزیره جهانی قشم گرد هم آمده و با اجرای نمایش‌های این حوزه، سنت های دیرینه در خصوص ارزشمندی و قدرشناسی مردم ایران نسبت به نعمت آب را به صحنه می آورند.
1 - 10 of 4677

آخرین اخبار آرشیو