اخبار حوزه سلامت

نمونه‌برداری از 4 هزار و 259 محموله وارداتی در قشم

مدیرکل غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم گفت: نظارت بر محموله‌های وارداتی از طریق مبادی ورودی، اسکله بهمن و کاوه یکی از مهم‌ترین وظایف این مدیریت است و در سال گذشته 4 هزار و 259 محموله مورد بازرسی قرار گرفت.

توزیع رایگان ماسک بهداشتی بین گردشگران منطقه آزاد انزلی

دبیر ستاد مبارزه با کرونا سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه در هفته ابتدایی تعطیلات نوروزی 1401، تعداد 50 هزار ماسک بهداشتی سه لایه مورد تأیید وزارت بهداشت، در میان گردشگران فاز تجارت و گردشگری منطقه توزیع شد، اظهار داشت: این طرح در راستای اجرای دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، و اهمیت تأمین سلامت میهمانان و مسافران نوروزی منطقه آزاد انزلی به اجرا درآمده است.

45 پزشک متخصص در تعطیلات نوروزی خدمات رسانی می‌کند / برای شنا بیگدار به آب نزنید

رئیس کمیته بهداشت و سلامت سفر قشم از ارائه خدمات 45 پزشک متخصص بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم در دو نوبت تا پایان تعطیلاتی نوروز 1401 (13 فروردین) خبر داد.

انتخاب مدیر غذا و داروی ارس بعنوان رئیس کمیته های فنی متناظر کدکس و ایزو

صدیف آزادمرد دمیرچی مدیر غذا و دارو منطقه آزاد ارس بعنوان رئيس کميته فني متناظر کدکس و کمیته ایزوی روغن ها و چربی های گیاهی و حیوانی انتخاب شد.

برگزاری کارگروه سلامت با مشارکت ارس و دانشگاه علوم پزشکی تبریز

کارگروه سلامت ارس با حضور معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان، معاونین آموزشی، درمان و بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز، روسای بخش های اداری دانشگاه و سایر اعضای این کارگروه برگزار شد.

تجهیزات تشخیصی و درمانی ضروری بیمارستان شهدا شوط تامین شد

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ در راستای تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی و ارتقاء خدمات آزمایشگاهی و تشخیصی منطقه، سازمان منطقه آزاد ماکو نسبت به خریداری و تجهیز بیمارستان شهدا به لوازم تشخیصی و درمانی اقدام کرد.

نشست مشترک مسئولین حوزه بهداشت و سلامت استان هرمزگان در وزارت بهداشت با موضوع مبارزه باپشه آندس ناقل بیماری‌های ویروسی

مشاور دبیر در حوز سلامت و امور پزشکی شورایعالی مناطق ازاد و ویژه اقتصادی و نماینده تام الاختیار در سازمان غذا و دارو از برگزاري نشست مشترك مسئولین حوزه بهداشت و سلامت استان هرمزگان با موضوع مبارزه باپشه آندس ناقل بیماری‌های ویروسی در وزارت بهداشت خبر داد.

لزوم تكميل زیر ساخت های سلامت و پروژه های بیمارستانی نیمه کاره در قشم

دکتر محبوبه حقیقي مشاور دبیر در حوزه سلامت و امور پزشکی و ‌نماینده تام الاختیار دبیرخانه شورايعالي مناطق آزاد در سازمان غذا و دارو در نشستی با احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس و قشم در مجلس شورای اسلامی در خصوص تكميل زیر ساخت های سلامت و پروژه های بیمارستانی نیمه کاره در قشم ديدار و گفتگو كردند.

آزمایش های تایید استاندارد کالا برای ارائه خدمات به فعالان اقتصادی تسهیل شود

سرپرست منطقه آزاد قشم در بازدید از شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد و مدیریت غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم، بر ضرورت تسهیل و تسریع آزمایش های تایید استاندارد کالا با هدف ارتقا کیفیت ارائه خدمات به بازرگانان و فعالان اقتصادی تاکید کرد.

نشست مشترک مدیران سلامت، غذا و دارو مناطق آزاد کشور برگزار شد

«نشست مشترک مدیران سلامت، غذا و دارو مناطق آزاد کشور» با هدف بررسی چالش‌ها و راهکارهای مناطق آزاد در حوزه سلامت، غذا و دارو در تهران برگزار شد.
61 - 70 of 704

آخرین اخبار آرشیو