اخبار حوزه سلامت

آزمایشگاه کنترل کیفی کالاهای سلامت محور در ارس راه‌اندازی شد

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ارس گفت: آزمایشگاه کنترل کیفی کالاهای سلامت محور تولیدی و وارداتی در منطقه آزاد ارس راه‌اندازی و شروع به فعالیت کرد.

اجرای طرح واکسیناسیون در دستور کار شورای سلامت کیش

در چهل و دومین جلسه ستاد اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا در کیش بر تشکیل کمیته اقتصادی و تسریع در امر واکسیناسیون با هدف مدیریت هرچه بیشتر این موضوع تاکید شد.

دوره «آنالیز خطرات و نقاط کنترل بحرانی( HACCP)» برگزار شد

دور آموزشی «آنالیز خطرات و نقاط کنترل بحرانی( HACCP)» بصورت مجازی در منطقه آزاد ارس برگزار شد.

ضرورت حمایت از تنها مرکز توانبخشی جزیره قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در بازدید از بخش های مختلف مرکز توانبخشی هلر و دیدار با مدیر این مرکز بر ضرورت حمایت از این مرکز به عنوان تنها مرکز توانبخشی جزیره قشم تاکید کرد.

آمادگی مناطق آزاد برای تامین دارو با قیمت استاندارد و تحویل به وزارت بهداشت + فیلم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: اعلام کرده ایم هر دارویی را با قیمت و استاندار‌های تعیین شده در سازمان غذا و دارو، تامین کرده و به وزارت بهداشت تحویل دهیم.

مناطق آزاد کشور معین سازمان غذا و دارو در تولید کالای سلامت محور است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: مناطق آزاد با توجه به اختیارات و وظایفی که دارند می توانند در زمان تحریم، منشأ اثر در حوزه دارو و تامین مایحتاج کشور باشند و اعلام کرده ایم هر دارویی را با قیمت و استاندارهای تعیین شده در سازمان غذا و دارو، تامین کرده و تحویل وزارت بهداشت می دهیم.

ارائه خدمات رایگان دندان پزشکی در منطقه آزاد اروند

در راستای تفاهم نامه مشترک واحد امور مشارکت ها ی اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی درمانی آبادان و سازمان منطقه آزاد اروند؛ برنامه های ویزیت و ارائه ی خدمات رایگان دندانپزشکی با همکاری معاونت بهداشت و مراکز بهداشت شهرستان های آبادان و خرمشهر، انجام شد.

واردات 3 میلیون دُز واکسن کرونا از طریق مناطق آزاد؛ منتظر تایید وزارت بهداشت هستیم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: اگر روند تاییدیه های وزارت بهداشت خوب پیش برود، مناطق آزاد 3میلیون دز واکسن کرونا وارد کشور خواهند کرد.

صدور 84 پروانه ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی در منطقه آزاد قشم

مدیر غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم گفت: از بررسی 15 پرونده جدید در سومین جلسه کمیته فنی و قانونی صدور، تمدید، تعلیق و ابطال پروانه واحدهای تولیدی مشمول قوانین سازمان غذا و دارو منطقه آزاد قشم در سال جاری خبر داد.

برنامه ریزی به منظور مشارکت وزارت بهداشت در طرح های سلامت محور منطقه آزاد انزلی

سید کامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت وزارت بهداشت به منظور توسعه همکاری های مشترک با اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کرد.
101 - 110 of 702

آخرین اخبار آرشیو