برنامه ریزی به منظور مشارکت وزارت بهداشت در طرح های سلامت محور منطقه آزاد انزلی
سید کامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت وزارت بهداشت به منظور توسعه همکاری های مشترک با اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کرد.
تأمین سلامت مهمترین اولویت سازمان منطقه آزاد انزلی
با عنایت به اینکه تأمین سلامت ساکنین، فعالین اقتصادی و بازدیدکنندگان از منطقه در دوره همه گیری کرونا از مهمترین اولویت های راهبردی ابلاغی و در حال اجرا از سوی سازمان منطقه آزاد انرلی است؛ اجرای بازدیدهای سرزده یکی از این راهکارهای پایش مستمر دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی کرونا در منطقه آزاد انزلی است.
برنامه ریزی به منظور مشارکت وزارت بهداشت در طرح های سلامت محور منطقه آزاد انزلی
معاون توسعه مدیریت وزارت بهداشت به منظور توسعه همکاری های مشترک با اکبری مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کرد.
مشکل کمبود تخت و دستگاه اکسیژن در خوزستان نداریم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی خوزستان، گفت: با توجهی که به دانشگاه های علوم پزشکی خوزستان شد، مشکل کمبود تخت و دستگاه اکسیژن دراستان را نداریم.
مدیران در طرح‌های توسعه‌ای، حمایت از نیازمندان را در نظر بگیرند
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: انتظار داریم مدیران در کنار اجرای طرح‌ها، پیوست حمایت از نیازمندان را نیز مدنظر قرار دهند.
اروند به منطقه آزاد علمی تبدیل می شود
سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: اروند را منطقه آزادعلمی خواهیم کرد تا دانشگاه‌های خارجی و هر مجموعه‌ای که بتواند با دانشگاه علوم پزشکی آبادان همکاری کند در این منطقه حاضر شوند.
سازمان منطقه آزاد اروند از وزیر بهداشت تقدیر کرد
در سمینار «مسئولیت اجتماعی، مناطق آزاد و تفکر مسئولانه» از خدمات وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مبارزه با کرونا و خدمات ارزنده وی در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر با اهدای لوح؛ تقدیر کردند.
افتتاح 14 طرح حوزه سلامت با حضور وزیر بهداشت در جنوب غرب خوزستان
در بیست و سومین آیین پویش«ره سلامت» 14 طرح حوزه سلامت، با اعتباری بالغ بر 260 میلیارد ریال با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خرمشهر، آبادان و شادگان؛ افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
اعلام آمادگی اروند برای همکاری در واردات واکسن کرونا
سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند گفت: منطقه آزاد اروند در صورت نیاز آمادگی دارد تا با کمک سرمایه گذاران در واردات واکسن کرونا مشارکت و همکاری کند.
109 - 120 of 704