در تدوین طرح جامع، صنعت گردشگری منطقه آزاد ماکو ارتقاء می یابد
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: با تدوین برنامه استراتژیک و راهبردی در طرح جامع منطقه، صنعت گردشگری منطقه آزاد ماکو ارتقاء می یابد.
آماده سازی هشت بسته سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد ماکو
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه 9 پروژه با میانگین 50 درصد پیشرفت و حجمی بالغ بر 1600 میلیاردتومان سرمایه‌گذاری در دست اجراست، از آماده‌سازی 8 بسته سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران جهت تقویت در جذب گردشگران این منطقه خبر داد.
جذب 3 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داخلی در 10 ماه گذشته
معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، از جذب 3 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داخلی در طول 10 ماه گذشته خبر داد.
رونمایی بیش از 100 فرصت سرمایه گذاری جدید در نمایشگاه ارس اکسپو 2023
معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری ارس در نشست خبری نمایشگاه ارس اکسپو گفت: اکسپو نمایشگاهی برای برندسازی و هویت‌سازی است و گذشته، حال و آینده منطقه آزاد ارس در این نمایشگاه به نمایش در می‌آید.‌
پیچ و خم های اداری مانع فرصت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری نشود
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند با حضور در برنامه « بازتاب» سیمای مرکز آبادان، گفت: نباید پیچ و خم های اداری مانع ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری شود.
جزیره کیش کانون تعاملات صادرات و واردات در منطقه
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش، تعامل سازنده میان سازمان و سرمایه گذاران بخش خصوصی در راستای توسعه زیرساخت ها و تحقق واردات و صادرات در جزیره کیش را به عنوان یکی از ظرفیت های مهم و ارزشمند در این منطقه عنوان کرد.
معاونان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد، مهمانان «میز اقتصادی» امروز شبکه خبر 
امروز «میز اقتصادی» شبکه خبر میزبان دو معاون دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد است تا آخرین خبرها و تحولات درباره این مناطق را تشریح و پاسخگوی سئوالات کارشناسان رسانه ملی درباره مناطق آزاد باشند.
مصوبه اخیر هیئت وزیران درباره تسهیل سرمایه گذاری در مناطق آزاد 
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، در برنامه شب گذشته «صف اول»، مصوبه اخیر هیئت وزیران درباره تسهیل سرمایه گذاری و کاهش مقررات دست و پاگیر در مناطق آزاد را تشریح کرد.
عبدالملکی مهمان امشب «صف اول»
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی امشب مهمان برنامه «صف اول» خواهد بود.
97 - 108 of 2174