ورود 75 هزار خودرو غیربومی به منطقه آزاد ارس در تعطیلات عید فطر
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس در گفت‌وگو با رسانه سازمان از رونق گردشگری ارس در تعطیلات نوروزی خبر داد و اظهار کرد: در این ایام بیش از 75 هزار خودرو غیر بومی وارد منطقه شده‌اند و 18 هزار و 256 اسکان گردشگر ثبت شده است.‌
خبرهای خوب از منطقه آزاد قصرشیرین
مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی قصرشیرین، از پیشرفت 35 درصدی تدوین طرح جامع منطقه خبر داد و گفت: همه کارهای زیربنایی و اساسی با روند خوبی انجام شده و امیدواریم تا قبل از پایان سال امکان واگذاری زمین به متقاضیان فراهم شود.
صنعت گردشگری در منطقه آزاد ماکو مغفول مانده است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: هر چند کارهای خوبی در حوزه گردشگری این منطقه انجام شده، اما صنعت گردشگری در منطقه آزاد ماکو مغفول واقع شده است.
منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی پیشتاز در صادرات
ناظر گمرکات خوزستان گفت: منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر ماهشهر به عنوان سازمان نمونه و پیشتاز در صادرات کالا‌های غیرنفتی در خوزستان معرفی شد.
عبدالملکی: ایجاد مناطق آزاد مشترک ایران با 4 یا 5 کشور در سال 1402 عملیاتی می شود
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با اشاره به مزیت های مختلف ایجاد مناطق آزاد مشترک برای کشورمان گفت: ایجاد این مناطق با 4 یا 5 کشور درسال جاری عملیاتی می شود.
بیش از 300 میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت های آبرسانی شهرها و روستاهای منطقه آزاد ماکو هزینه شد
مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ برای تکمیل زیرساخت های آبرسانی شهرها و روستاهای منطقه آزاد ماکو بالغ بر 300 میلیارد ریال از محل درآمد های سازمان منطقه آزاد ماکو هزینه شد.
سرمايه گذاري 204 هزار ميليارد ريالی داخلی و 1700 میلیون دلاری خارجی در منطقه آزاد ماكو
سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت : در سال 1401،‌ 187طرح سرمايه گذاري بخش خصوصي در منطقه آزاد ماكو در حال اجرا بوده است.
ایجاد مناطق آزاد مشترک در دستور کار دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی تشکیل مناطق مشترک آزاد با کشورهای پیرامونی را تکلیف قانونی خود می داند که هدف آن رشد تولید و بهره وری بیشتر از ظرفیت های متنوع و متکثر اقتصادی کشور است.
صادرات 234 میلیون دلاری کالا و خدمات از منطقه آزاد ماکو در سال 1401
مدیر بازرگانی سازمان منطقه آزاد ماکو از صادرات 234 میلیون دلاری کالا و خدمات از این منطقه در سال 1401 خبر داد.
61 - 72 of 2174