مدیریت هزینه ها و افزایش کارایی رویدادها در دستور کار ستاد نوروزی کیش
دبیر کمیته پشتیبانی، آمار و اطلاعات ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی 1402 جزیره کیش، بر لزوم اهمیت تغییر ادبیات در حوزه مدیریت هزینه ها و ارتقاء سطح کارایی برنامه ها و رویدادهای پیش بینی شده در راستای میزبانی شایسته و جلب رضایتمندی مهمانان نوروزی، تاکید کرد.
بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از واحدهای سرمایه گذاری خارجی جدید در منطقه
در راستای پیگیری میزان تحقق تکالیف ابلاغی دبیر شورایعالی مناطق آزاد در بخش جذب سرمایه گذاری خارجی، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی با همراهی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری و مدیران مرتبط از پروژه های سرمایه گذاری خارجی جدید جذب شده در بخش صنعت بازدید کرد.
برگزاری نخستین نشست خبری کمیته فرهنگی و اجتماعی ستاد نوروزی کیش
نخستین نشست خبری کمیته فرهنگی و اجتماعی ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی 1402، با تشریح برنامه های انجام شده در 28 محور اصلی جهت اجرای رویدادهای مختلف نوروزی کیش، برگزار شد.
منطقه ویژه اقتصادی شهرضا به توسعه اقتصادی استان اصفهان کمک می‌کند
معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور مناطق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: با ابلاغ مصوبه شورایعالی و هیات وزیران در خصوص تعیین سازمان مسئول، موضوع فعالیت و تعیین محدوده منطقه ویژه اقتصادی شهرضا در استان اصفهان، توسط معاون اول رئیس جمهور طی نامه شماره 231169 / ت 60939 هـ مورخ 1401/12/13، شاهد استقرار این مجموعه اقتصادی و کمک آن به پیشرفت اقتصاد ملی و استان اصفهان خواهیم بود. 
پلدشت قابلیت تبدیل به قطب امنیت غذایی کشور را دارد
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: شهرستان پلدشت قابلیت تبدیل به قطب امنیت غذایی کشور را دارد.
فعال سازی کریدور شمال ـ جنوب و افزایش بهره وری در همکاری با اتحادیه اقتصادی اوراسیا
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در گفتگویی که در خبرگزاری تسنیم منتشر شد، بر «فعال سازی کریدور شمال ـ جنوب و افزایش بهره وری در همکاری با اتحادیه اقتصادی اوراسیا» تصریح کرد و گفت: الحاق چندین شهرک صنعتی و فرودگاه سردار جنگل رشت، به افزایش توانمندی های صادراتی، ترانزیت کالا میان کشورهای اوراسیا و حاشیه دریای خزر بهمراه حضور نیروهای متخصص و گردشگر خارجی منجر می شود.
اختصاص زمین به طرح نهضت ملی مسكن در مناطق آزاد + فایل صوتی
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور مناطق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، از اختصاص زمین به طرح نهضت ملی مسكن در هفت منطقه آزاد كشور خبر داد.
رونمایی از 50 طرح اولویت دار برای سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، از رونمایی 50 طرح اولویت دار و دارای مزیت اقتصادی برای نخستین بار در همایش فرصت های سرمایه گذاری در قشم در دهم اسفندماه خبر داد.
فرش قرمز منطقه ویژه اقتصادی پارسیان زیر پای سرمایه گذاران
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان با تاکید بر اهمیت سرمایه و سرمایه گذار برای رونق اقتصادی گفت: به جای آنکه منتظر بمانیم تا سرمایه‌گذار به سراغ ما بیاید، در منطقه، کشور و جهان به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم.
85 - 96 of 2174