جایگاه گردشگری در چارت سازمانی مناطق آزاد باید حفظ شود
مدیر گردشگری و میراث فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بر نگاه راهبردی کلان و بلند مدت به مسائل گردشگری در سازمان های مناطق آزاد تاکید کرد.
مناطق آزاد می‌توانند پیشروی فرهنگ ایرانی باشند
بیست و سومین نشست معاونان و مدیران فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان‌های مناطق آزاد با هدف ایجاد تعاملات سازنده میان مسئولان، در جزیره کیش برگزار شد.
حوزه گردشگری کیش نیاز به تبیین و تغییر رویکرد دارد
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، لازمه تبیین و تغییر رویکرد در حوزه گردشگری کیش را آماده سازی طرحی نو با هدف تقویت نگاه به صنعت گردشگری و نقش آفرینی در سطح کشور و بین المللی عنوان کرد.
ارتقا کیفیت ارائه خدمات، نقطه قوت احیای زنجیره گردشگری کیش
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همکاری بخش خصوصی و سازمان را عامل مهمی در ارتقاء سطح کیفی خدمات و احیای زنجیره گردشگری عنوان کرد.
ضرورت فرهنگ سازی گردش شغلی در سازمان منطقه آزاد کیش
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در مراسم تکریم و معارفه مسئولان سه حوزه مدیریتی؛ بر ضرورت فرهنگ سازی گردش شغلی و بهره مندی از مدیران مجرب و دارای ایده های نو در بخش های مختلف این سازمان تاکید کرد.
موفقیت و توسعه کشور مرهون رشادت‌ها و جانفشانی‌های نیروهای نظامی و انتظامی
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش جانفشانی و از خودگذشتگی نیروهای نظامی و انتظامی را عامل مهمی در رشد و تعالی کشور عنوان کرد.
رضایت مردم، ملاک ارزیابی عملکرد شرکت عمران، آب و خدمات کیش
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: ارتقاء رضایتمندی کیشوندان و سرمایه گذاران، افزایش مشارکت آنان در اجرای طرح های اجتماعی، فرهنگی، عمرانی و رفاهی را در حوزه اداره شهر در پی دارد.
افتتاح هتل با استاندارد جهانی در کیش
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از افتتاح هتل با استاندارد جهانی در کیش خبرداد و گفت: این هتل حاصل همکاری دانش جهانی و هنر ایرانی است.
گرامیداشت سالروز آغاز امامت و ولایت حضرت ولی عصر(عج) و هفته دفاع مقدس در کیش
جشن آغاز امامت حضرت امام زمان(عج) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور باشکوه گردشگران و ساکنان کیش برگزار شد.
97 - 108 of 2606