تقدیر استاندار هرمزگان از تلاش جهادی کیش برای افتتاح اولین ترمینال هوشمند فرودگاهی کشور
استاندار هرمزگان گفت: گشایش پایانه پیشرفته فرودگاهی کیش، یکی از نمادهای مهم و بزرگ توسعه صنعت هوایی کشور و اثبات عزم دولت در اتمام پروژه های نیمه تمام است.
روایت وزیر راه و شهرسازی از موقعیت درخشان کیش: جزیره‌ی کیش، دروازه‌ی جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی است
وزیر راه و شهرسازی از جزیره کیش به عنوان دروازه سرمایه داخلی و خارجی نام برد و بر توسعه زیرساخت های حمل و نقل هوایی و دریایی آن تاکید کرد.
افزایش پروازها، اولویت اول حوزه هوایی کیش به عنوان مقصد گردشگری
رئیس سازمان هواپیمایی کشور در آیین افتتاح پایانه جدید فرودگاه جزیره کیش، درخواست افزایش پروازهای داخلی و راه اندازی پروازهای بین المللی از جزیره به مقاصد مختلف را با وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد.
نخستین ترمینال فرودگاهی هوشمند کشور، هدیه‌ی کیشوندان به مردم ایران است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، افتتاح پایانه جدید فرودگاه بین المللی کیش را گامی ارزشمند در راستای تاکید رییس جمهور کشورمان مبنی بر تکمیل پروژه های نیمه تمام در منطقه آزاد کیش تحقق یافتن است.
مدرن‌ترین فرودگاه کشور پس از 11 سال انتظار در کیش افتتاح شد
 زیرساخت‌های لجستیک یکی از ارکان اصلی توسعه است و در این راستا ایجاد زیر ساخت‌های لازم برای توسعه حمل و نقل هوایی در جزیره‌ای با شرایط جغرافیایی همچون «کیش»، نقطه عطفی بی چون و چرا در توسعه محسوب می‌شود.
با حضور وزیر راه و شهرسازی | پایانه فرودگاه بین المللی کیش به بهره برداری می‌رسد
پایانه فرودگاه بین‌المللی کیش با قابلیت پذیرش سالانه 6 میلیون مسافر و با زیربنای 49 هزار متر مربع به عنوان سومین ترمینال بزرگ فرودگاهی کشور 23 آبان با حضور وزیر راه و شهرسازی و حجت الله عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی راه‌اندازی می شود.
رونمایی از سامانه هوشمند «بازیاب» در راستای گسترش فرهنگ مدیریت بازیافت
در مراسم گرامیداشت روز کیش و با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از سامانه هوشمند بازیاب شرکت عمران، آب و خدمات رونمایی شد.
جزیره‌ی‌ کیش، هدیه‌ی الهی و میراثی ماندگار برای ایران است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر حفظ و توسعه جزیره از آن به عنوان موهبتی الهی نام برد.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین انجمن زنان کار آفرین کیش «كيش بانو» و اتحاديه بين المللى انجمن عمومى و ترويج حفظ سنت هاى اجتماعى كشور روسيه
نماینده انجمن زنان کار آفرین کیش «كيش بانو» از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین انجمن زنان کارآفرین کیش و کشور روسیه در راستای توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار بانوان منطقه آزاد کیش در حوزه صنایع و تولیدات دست ساز خبر داد.
61 - 72 of 2610