افزایش فضای آموزشی کیش؛ هدیه‌ی سازمان منطقه آزاد به کیشوندان با افتتاح مدرسه‌ی شهید سیدین
با حضور رحیم سرهنگی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و با هزینه بالغ بر 350 میلیارد ریال، دبستان دخترانه شهید سیدین در جزیره کیش گشایش یافت.
کیش اینوکس می تواند جزیره کیش را به هاب مالی ایران تبدیل کند
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: امسال به دلیل عضویت ایران در بریکس، نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
اقدامات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در جذب سرمایه‌گذاری قابل تقدیر است/ ‎زیرساخت‌های ارتباطاتی این مناطق تقویت می شود
در دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با مشاور رئيس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجارى -صنعتى و ويژه اقتصادى بر توسعه پروژه فيبرنورى در مناطق آزاد و ويژه اقتصادى كشور تاكيد شد.
رونمایی از پوستر نخستین جشنواره ملی «كيش؛ بهشت خانواده»
با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی، از پوستر و فراخوان نخستین جشنواره «كيش؛ بهشت خانواده» رونمایی شد.
کیش سرمایه ملی و برند مطرح گردشگری است
امام جمعه اهل تسنن کیش گفت: تبدیل کیش به یکی از مقاصد مطرح گردشگری کشور، مدیون امنیت، جاذبه های گردشگری و مردم مومن، متدین و قانونمند این خطه از میهن عزیزمان است.
خلیلی نیا: بدنبال تقویت نگاه تخصصی و جهانی صنعت گردشگری در مناطق آزاد هستیم
توجه به فرهنگ دینی با تکیه بر قرآن و عترت، توانمند سازی خانواده ها و توسعه صنایع خلاق سه رویکرد معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی است.
رفع معضل قاچاق و فرار مالیاتی در مناطق آزاد
مشاور رئيس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از رفع سه معضل بنیادین قاچاق، واردات و فرار مالیاتی در مناطق آزاد و تلاش برای تبدیل آنها به موتور محرک اقتصاد کشور خبر داد.
قدردانی امام جمعه کیش از اهتمام مسوولان در ترویج امورفرهنگی، ارزشی و اعتقادی در مناطق آزاد
امام جمعه کیش  گفت: اهتمام مسوولین در این دوره نسبت به مباحث فرهنگی، معنوی، اعتقادی، انقلابی، ولایی، ارزشی و هنجاری شایسته تقدیر است و امیدوارم با حمایت همه جانبه شاهد توسعه فرهنگی در مناطق آزاد کشور باشیم .
توسعه‌ی مناطق آزاد، تکلیف سند سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی است
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، نابودی رژیم صهیونیستی را یکی از ملزومات شکوفایی اقتصادی جهان اسلام برشمرد.
85 - 96 of 2606