خبر ویژه

شورای اطلاع رسانی در سازمان منطقه آزاد انزلی شکل گرفت

اولین جلسه شورای اطلاع رسانی سازمان منطقه آزاد انزلی با حضور اعضای این شورا در منطقه برگزار شد.

منطقه ویژه اقتصادی شهرضا به توسعه اقتصادی استان اصفهان کمک می‌کند

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور مناطق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: با ابلاغ مصوبه شورایعالی و هیات وزیران در خصوص تعیین سازمان مسئول، موضوع فعالیت و تعیین محدوده منطقه ویژه اقتصادی شهرضا در استان اصفهان، توسط معاون اول رئیس جمهور طی نامه شماره 231169 / ت 60939 هـ مورخ 1401/12/13، شاهد استقرار این مجموعه اقتصادی و کمک آن به پیشرفت اقتصاد ملی و استان اصفهان خواهیم بود. 

استفاده از ظرفیت های منطقه آزاد انزلی و سفارتخانه جهت گسترش مناسبات و ترانزیت بین المللی دو کشور

سفیر جمهوری اسلامی ایران در تفلیس پایتخت گرجستان، با عیسی فرهادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در خصوص راهکارهای بهره گیری از توانمندی های دو طرف و هم افزایی بیشتر به منظور گسترش مناسبات کشورمان و ترانزیت بین المللی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

پلدشت قابلیت تبدیل به قطب امنیت غذایی کشور را دارد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: شهرستان پلدشت قابلیت تبدیل به قطب امنیت غذایی کشور را دارد.

تفویض مدیریت سامانه جامع اصناف به منطقه آزاد چابهار

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار از تفویض اختیار مدیریت سامانه جامع اصناف به این سازمان در راستای اجرایی شدن ماده 65 احکام دائمی توسعه و اعمال مدیریت یکپارچه در چابهار خبر داد.

58 درصد از مطالبات پیمانکاران در منطقه آزاد چابهار پرداخت شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: 58 درصد از مطالبات پیمانکاران در این منطقه آزاد پرداخت شده و طرح‌های عمرانی به قوت در حال کار و پروژه احداث شبکه انتقال و توزیع آب به روستای تیس به اتمام رسیده است.

فعال سازی کریدور شمال ـ جنوب و افزایش بهره وری در همکاری با اتحادیه اقتصادی اوراسیا

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در گفتگویی که در خبرگزاری تسنیم منتشر شد، بر «فعال سازی کریدور شمال ـ جنوب و افزایش بهره وری در همکاری با اتحادیه اقتصادی اوراسیا» تصریح کرد و گفت: الحاق چندین شهرک صنعتی و فرودگاه سردار جنگل رشت، به افزایش توانمندی های صادراتی، ترانزیت کالا میان کشورهای اوراسیا و حاشیه دریای خزر بهمراه حضور نیروهای متخصص و گردشگر خارجی منجر می شود.

ببینید | مروری بر اخبار مناطق آزاد کشور

بسته خبری شماره 2 | ارائه شده توسط روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

توجه به ابعاد اجتماعی در کنار ظرفیت‌های اقتصادی منطقه آزاد اروند

 مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: بنا داریم در دوره جدید به ابعاد اجتماعی توسعه منطقه در کنار توجه به ابعاد اقتصادی نیز، اهمیت ویژه بخشیده شود.

عبدالملکی: منافع منطقه آزاد اروند در خدمت عموم مردم ایران 

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورايعالی مناطق آزاد تجاري ـ صنعتي و ويژه اقتصادي کشور تصریح کرد: نفع منطقه آزاد اروند به یک جهت بسیار راهبردی به عمده مردم ایران می‌رسد.
41 - 50 of 4332

آخرین اخبار آرشیو