خبر ویژه

موزه مجازی شهدای مناطق آزاد افتتاح شد

همزمان با روز ملی شهدا، موزه مجازی شهدای مناطق آزاد، با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد، معاونین دبیرخانه و مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کشور افتتاح شد.

آمادگی منطقه آزاد ماکو برای میزبانی مسافران نوروزی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو از آمادگی این منطقه برای میزبانی و پذیرایی از میهمانان و مسافران نوروزی خبرداد.

مسجد جامع امام علی (ع) شهر قشم نمادی از وحدت و همدلی امت اسلامی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز عملیات ساخت مسجد جامع بزرگ شهر قشم که با حضور برادران و خواهران شیعه و اهل سنت این جزیره انجام شد، به عنوان نمادی از وحدت و همدلی امت اسلامی نام برد.

قشم با شعار «میهمان‌داریم» میزبان 31 استان کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: نوروز امسال، قشم با شعار «میهمان‌داریم»، میزبان 31 استان کشور می‌شود.

مناطق آزاد، امسال میزبان دو جشن بهار قرآن و بهار طبیعت

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در جلسه ستاد سفرهای نورزوی مناطق آزاد گفت: امسال مناطق آزاد میزبان دو جشن بهار قرآن وبهار طبیعت خواهند بود.

افتتاح حساب مناطق آزاد نزد خزانه گامی به سوی شفافیت

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور مناطق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: به موجب تکالیف مقرر در قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور و همین طور قانون بودجه 1401 کل کشور در خصوص افتتاح حساب کلیه دستگاه های اجرایی و شرکت های دولتی در خزانه، طی مکاتبات به عمل آمده و جلسات متعددی که با مدیر کل خزانه‌ی خزانه داری کل کشور برگزار کردیم، تصمیماتی اتخاذ شد که می تواند به شفافیت بیشتر درآمدها و هزینه ها در مناطق آزاد کمک کند.

نشست هم اندیشی معاون زنان و خانواده رئیس جمهور با بانوان هنرمند و کارآفرین کیش

معاون زنان و خانواده رئیس جمهور در دیدار با بانوان هنرمند و کارآفرین کیش بر حمایت های ویژه از زنان سرپرست خانواده و همچنین آموزش زوج های جوان در بحث های مهارتی سبک زندگی به دور از شعار زدگی تاکید کرد.

تور جهانی تنیس با استاندارد‌های بالا برگزار شد / کیش آماده میزبانی از رویداد‌های مختلف است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با اشاره به برگزاری رقابت‌های تور جهانی تنیس مردان در جزیره کیش گفت: با تلاش‌های صورت گرفته شاهد میزبانی و برگزاری یک رقابت خوب و جذاب با استاندارد‌های بالا هستیم.

مدیریت هزینه ها و افزایش کارایی رویدادها در دستور کار ستاد نوروزی کیش

دبیر کمیته پشتیبانی، آمار و اطلاعات ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی 1402 جزیره کیش، بر لزوم اهمیت تغییر ادبیات در حوزه مدیریت هزینه ها و ارتقاء سطح کارایی برنامه ها و رویدادهای پیش بینی شده در راستای میزبانی شایسته و جلب رضایتمندی مهمانان نوروزی، تاکید کرد.

بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر دو روزه خود به استان مازندران با حضور در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد از ظرفیت ها، توانمندی های عملیاتی و اراضی ویژه اقتصادی این بندر بازدید کرد .
31 - 40 of 4334

آخرین اخبار آرشیو