خبر ویژه

آغاز عملیات سوخت رسانی به کشتی های عبوری (بانکرینگ) در قشم با اعتباری بالغ بر 60 میلیون دلار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز رسمی سوخت‌رسانی به کشتی های عبوری (بانکرینگ ) از تنگه هرمز و در منطقه ژئوپلتیک سلخ جزیره قشم با اعتبار 60 میلیون دلار و ظرفیت 450 هزار تن در سال، در راستای محقق ساختن سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری برای توسعه اقتصاد دریامحور و درآمد پایدار این صنعت برای منطقه خبر داد.

کلنگ احداث پل جدید خرمشهر به زمین زده شد

عملیات اجرایی پروژه «پل شهدای اروند» در خرمشهر با حضور مدیران و مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند و شهرستان‌های آبادان و خرمشهر آغاز شد. 

بسیج همه امکانات منطقه آزاد اروند برای خدمت رسانی راهیان نور 

مدیر گردشگری و میراث فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، از بسیج همه امکانات منطقه آزاد اروند جهت خدمت رسانی به راهیان نور در استان خوزستان خبر داد.

ضرورت تجربه نگاري در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بهره مندی از مدیریت دانش

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور مناطق‌ دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: در سه دهه اخیر و در جریان ایجاد و توسعه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مجموعه گسترده ای از تجارب مدیران، کارکنان و آثار مکتوب، شنیداری و دیداری سازمانی، در دبیرخانه شورایعالی و سازمان های مناطق آزاد و دیگر دستگاه ها و نهادهای مرتبط خلق شده است که متأسفانه بخش قابل توجهی از آن به دلایل مختلف، از بین رفته یا نادیده گرفته شده است.

ببینید | مروری بر اخبار مناطق آزاد کشور

بسته خبری شماره 3 | ارائه شده توسط روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

بررسی آخرین وضعیت ساماندهی بنادر لافت و پهل به منظور تسهیل تردد گردشگران

افشار فتح الهی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم طی بازدید شبانه آخرین اقدامات انجام شده برای ساماندهی بنادر لافت و پهل را به منظور تسهیل تردد گردشگران بررسی کرد.

راه‌اندازی مرکز تماس ستاد اجرایی خدمات سفر قشم

رییس کمیته اطلاع‌رسانی، تبلیغات و فضای مجازی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از راه‌اندازی مرکز تماس تلفنی این ستاد با شماره تلفن 35252000-076 خبر داد.

چابهار بستری مناسب برای سرمایه‌گذاری کشورهای همسایه

وزیر صنعت و تجارت افغانستان در بازدید از ظرفیت‌های منطقه آزاد چابهار گفت: ظرفیت‌های این منطقه آزاد نه تنها برای مردم ایران بلکه برای سرمایه‌گذاران کشورهای همسایه نیز از شرایط بسیار خوبی بهره‌مند می‌باشد.

چابهار نقطه اتصال تجارت کشورهای آسیای میانه و مرکزی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در نشست مشترک با وزیر صنعت و تجارت افغانستان از طراحی و‌ تدوین بسته‌های سرمایه‌گذاری با ارزش 8 میلیارد دلار در 10 حوزه مختلف برای میزبانی از فعالان اقتصادی داخلی و خارجی خبر داد.

تکذیب محدودیت ورود خودروها به جزیره کیش

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با تکذیب خبر محدودیت ورود برخی خودروها به جزیره کیش در ایام نوروز گفت: شعار ما کیش برای همه ملت عزیز و شریف ایران است.
11 - 20 of 4332

آخرین اخبار آرشیو