اخبار مناطق آزاد

پایان کار نمایشگاه مناطق آزاد در ارمنستان با تجلیل از شرکت های حاضر

نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی عصر یکشنبه با تجلیل از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه پایان یافت.‌

افتتاح پروژه تعریض محور گیاهدان- رمکان به ارزش 1.300 میلیارد ریال در قشم

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از افتتاح پروژه تعریض محور گیاهدان-رمکان به ارزش بیش از 1.300 میلیارد ریال در قشم به مناسبت هفته دولت خبر داد.

طرح توسعه بندر و لایروبی حوضچه بهمن قشم به بهره برداری می رسد

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طرح توسعه بندر و لایروبی حوضچه بندر بهمن با ارزش روز بالغ بر 7.700 میلیارد ریال، هم زمان با روزهای هفته دولت در جزیره به بهره برداری می رسد.

تشریح فرصت های سرمایه گذاری حوزه شیلات و کشاورزی منطقه آزاد قشم در نمایشگاه ایروان اکسپو

مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم از ارائه و معرفی بیش از 22 بسته فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری حوزه شیلات و کشاورزی منطقه آزاد قشم در نمایشگاه ایروان اکسپو خبر داد.

سه تفاهم‌نامه همکاری اقتصادی به ارزش بیش از 26 میلیون دلار بخش دولتی و 4 قرارداد فروش به ارزش بیش از 50 میلیارد تومان بخش خصوصی

در راستای اجرای راهبرد حضور در رویدادهای بین المللی و نمایشگاهی از سوی دبیرخانه شورایعالی به منظور معرفی ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور؛ این سازمان با همراهی سه واحد تولیدی-صنعتی و سرمایه گذاری که دارای ظرفیت مناسبی جهت حضور در بازار ارمنستان بودند، در نمایشگاه اختصاصی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران که به میزبانی ایروان برگزار شد، حضور پیدا کرد.

تهیه و انتشار بسته های سرمایه گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اقدامی تاثیرگذار است

سخنگوی دولت در بازدید از غرفه مناطق آزاد در نمایشگاه روایت خدمت،‌ وعده وفا با بیان اینکه تهیه و انتشار بسته ها و فرصت های سرمایه گذاری مناطق آزاد، اقدامی تاثیرگذار است گفت: فرصت های سرمایه گذاری این مناطق برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی ارائه شود.

نتایج ملموس نمایشگاه ها در رشد صادرات شرکت های فعال در مناطق آزاد

قائم مقام دبیر شورایعالی مناطق آزاد در ستاد جهش سرمایه گذاری و صادرات در آئین اختتامیه نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد در ایروان با اشاره به حداکثر همکاری دولت ارمنستان و سفارت در برپایی این نمایشگاه اظهار داشت: سال 1402 توسط مقام معظم رهبری به سال رشد تولید و مهار تورم نامگذاری شده است و ما به‌عنوان یکی از اجزای سامانه اقتصادی کشور وظیفه دنبال کردن شعار سال جهت تحقق آن را داریم و در همین راستا ایجاد جهش در سرمایه‌گذاری و صادرات می‌تواند در تحقق شعار سال نقش بسزایی داشته باشد.

در نمایشگاه ایروان شاهد جلسات هدفمند و تعیین کننده بودیم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در آئین اختتامیه نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد در ایروان به نمایندگی از مدیران عامل اظهار داشت: امروز حاصل تلاش مستمر همکاران در برگزاری این نمایشگاه را شاهد بودیم و 7 منطقه آزاد و مدیران عامل منطقه آزاد، جلسات متعدد تعیین کننده‌ای را برگزار کردیم.

بیش از 16 هزار میلیارد ریال از محل طرح های سرمایه گذاری در منطقه آزاد ماکو به بهره برداری رسیده است

مدیر سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون بالغ بر 29 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری داخلی و 10.5 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در منطقه آزاد ماکو به اتمام رسیده یا در حال اجرا می باشد که از این میزان بالغ بر 16 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری از محل طرح های به بهره برداری رسیده بخش خصوصی در منطقه آزاد محقق شده است.

ضرورت بهره گیری از ظرفیت رسانه ها در اطلاع رسانی اقدامات دولت

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: بهره گیری از ظرفیت رسانه ها و خبرگزاری ها برای اطلاع رسانی اقدامات و فعالیت های انجام یافته در دولت مردمی و جهاد تبیین مدنظر مقام معظم رهبری ضروری است.
391 - 400 of 408

آخرین اخبار آرشیو