اخبار مناطق آزاد

تقدیر بخش خصوصی کیش از عملکرد کیش ایر

انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش، از تلاش های «شرکت هواپیمایی کیش» در زمینه افزایش ناوگان هوایی و پروازها به مقصد جزیره قدردانی کرد.

برگزاری دوره تخصصی آشنایی با مدیریت نگهداشت سیستم ها و تشکیلات نفت و انرژی

مدیر مرکز بین المللی رشد قشم گفت: در راستای اجرایی ساختن تفاهم‌نامه همکاری مرکز بین المللی رشد قشم و شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت ایکو، دوره آشنایی با مدیریت نگهداشت سیستم ها و تشکیلات نفتی برگزار شد.

اتصال آبشیرینکن 1600 مترمکعبی به شبکه آبرسانی داخلی روستای بندری باسعیدو در جزیره قشم

مدیرعامل شرکت آب، برق و تاسیسات منطقه آزاد قشم از پایان یافتن پروژه احداث تأسیسات پشتیبان شبکه انتقال آب و لوله گذاری برای اتصال آبشیرینکن 1600 مترمکعبی منطقه غرب جزیره به شبکه آبرسانی داخلی روستای باسعیدو طی 72 ساعت کار مستمر و عملیات شبانه روزی خبر داد.

اراضی قابل واگذاری جزیره، در پایگاه اطلاع رسانی سازمان منطقه آزاد قشم قرار گرفت

مدیر املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: پیرو تکالیف قانونی و به منظور تسهیل دسترسی عمومی به اطلاعات، اراضی و پهنه های قابل واگذاری جزیره، در پایگاه اطلاع رسانی سازمان منطقه آزاد قشم قرار گرفت.

جانمایی دو قطعه زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در منطقه آزاد اروند

مدیر املاک و اراضی سازمان منطقه آزاد اروند از جانمایی دو قطعه زمین در شهرستان های آبادان و خرمشهر جهت اجرای طرح نهضت ملی مسکن، خبر داد.

نصب تابلوی روز شمار ساخت پل شهدای اروند

تابلوی روزشمارساخت پل شهدای اروند در محل احداث این پروژه در خرمشهر نصب شد.

معرفی ظرفیت های گردشگری و اقتصادی ارس برای مردم و سرمایه گذاران ویتنام

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در دیدار با سفیر ویتنام در تهران، گفت: هدف از برپایی جشن بین‌المللی ثبت جهانی ژئوپارک ارس معرفی بیشتر منطقه آزاد و همچنین توسعۀ ارتباطات بین‌المللی آن بود و امیدواریم نتیجه حضور سفیر ویتنام در ارس، معرفی شایستۀ قابلیت‌های ارس به سرمایه‌گذاران این کشور و نهایتاً افزایش تعاملات فی‌مابین گردد.‌

منطقه آزاد ارس، مقصدی ایده آل برای سرمایه گذاری تاجران بروئنی در ایران

مشاور رییس جمعور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در دیدار سفیر بروئنی در ایران، گفت: ما از گسترش همکاری‌های دوجانبه اقتصادی با برونئی استقبال می‌کنیم و در این میان نقش‌آفرینی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشورمان در توسعۀ مناسبات با برونئی برای دبیرخانۀ شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اولویت دارد.‌

دفتر نمایندگی وزارت امورخارجه در منطقه آزاد ماکو راه اندازی می شود

دستیار وزیر و مدیرکل مدیترانه و شرق اروپا وزارت امور خارجه و هیئت همراه با حضور در منطقه آزاد ماکو ضمن دیدار با مسئولین منطقه از مرز بازرگان بازدید کردند.

وفاق و همدلی بین دستگاه قضایی و اجرایی در منطقه آزاد ماکو حاکم است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه وفاق و همدلی بین دستگاه قضایی و اجرایی در منطقه آزاد ماکو حاکم است گفت: همدلی بین دستگاه قضایی و سازمان منطقه آزاد ماکو باعث رفع مشکلات سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی منطقه می شود.
351 - 360 of 395

آخرین اخبار آرشیو