اخبار مناطق آزاد

ارائه خدمات کاربردی کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد اربعین سازمان منطقه آزاد اروند

دبیر کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد اربعین سازمان منطقه آزاد اروند از ارائه خدمات کاربردی و بهینه کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد اربعین سازمان منطقه آزاد اروند، خبر داد.

کلنگ‌زنی ایستگاه قطار تهران ـ کربلا در شلمچه

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: سعی داریم تا پیش از پایان دولت سیزدهم ایستگاه قطار بسیار حائز اهمیت و استراتژیک تهران ـ کربلا در شلمچه به بهره‌برداری برسد.

پوشش ریسک سرمایه‌گذاری‌های خارجی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

 مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری با صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: این تفاهم‌نامه با هدف توسعه صادرات و تقویت سرمایه‌گذاری‌ها با رویکرد سرمایه‌گذاری خارجی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به امضا رسید.

کلیپ | مراسم اختتامیه نمایشگاه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در ارمنستان

کلیپ | مراسم اختتامیه نمایشگاه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در ارمنستان

افتتاح طرح‌های بزرگ اقتصادی و صنعتی با هدف ایجاد اشتغال در دولت سیزدهم

معاون اجرایی رئیس‌جمهوری با اشاره به اینکه در دولت مردمی سیزدهم طرح‌های بزرگ اقتصادی و صنعتی به منظور اشتغالزایی جوانان افتتاح می‌شود، گفت: در هفته دولت فاز 11 پارس‌جنوبی که بیش از 20 سال توسط خارجی‌ها معطل مانده بود، تکمیل و افتتاح شد. همچنین 100 هزار مسکن توسط رئیس‌جمهور تحویل متقاضیان شده است.

رونمایی از 850 بسته سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در نمايشگاه «روایت خدمت (وعده، وفا)»

در چهارمين و آخرين روز از نمايشگاه دستاوردهای دولت مردمي سيزدهم «روایت خدمت (وعده، وفا)»، با حضور محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور، از 850 بسته سرمايه گذاري در مناطق آزاد و ويژه اقتصادي رونمايي شد.

درخشش کیش در زمینه جذب سرمایه گذاران خارجی «نمایشگاه ارمنستان»

غرفه سازمان منطقه آزاد کیش با نقش محوری و تاثیر گذار در نمایشگاه «ایروان اکسپو» با معرفی شایسته فرصت های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی این منطقه در جذب سرمایه گذاران خارجی، خوش درخشید.

افتتاح پروژه روشنایی محور درگهان-گیاهدان به ارزش 40 میلیارد ریال

مدیر آب، برق و تاسیسات سازمان منطقه آزاد قشم از افتتاح پروژه روشنایی محور درگهان-گیاهدان به ارزش 40 میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد.

رونمایی از 850 بسته سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

در چهارمین و آخرین روز از نمایشگاه دستاوردهای دولت سیزدهم با شعار «روایت خدمت (وعده،وفا)»، با حضور «محسن منصوری» معاون اجرایی رئیس جمهور و «حجت الله عبدالملکی» مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی، از 850 بسته سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی رونمایی می شود.

بازار ارمنستان فرصتی برای افزایش ارتباط اقتصادی با اتحادیه اوراسیا و اروپاست

نماینده ارامنه در مجلس شورای اسلامی در آئین اختتامیه نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد در ایروان اظهار داشت: با در نظر گرفتن شرایط کشور و منطقه اگر بخواهیم تجارت و اقتصاد را ارتقا دهیم نیازمند مراودات فرهنگی و اجتماعی هستیم که در این راستا همزمان با برگزاری نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در ایروان، جشنواره فرهنگی با موضوع غذاهای ایرانی و ارمنی در شهر کاپان ارمنستان توسط کنسولگری جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
361 - 370 of 416

آخرین اخبار آرشیو