استقبال ریاض از نقشه راه تهران برای تعاملات اقتصادی/ سفر فعالان اقتصادی ایران به عربستان در آینده نزدیك
وزیر اقتصاد از سفر قریب الوقوع هیئت‌هایی اقتصادی از کشورمان به عربستان سعودی خبر داد و گفت که ریاض از نقشه راه پیشنهادی برای تعاملات اقتصادی دو کشور استقبال کرد.
شروع دوره جدید روابط اقتصادی ایران و سوریه/ توافق برای رفع موانع صادركنندگان ایرانی
وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: با مقامات اقتصادی سوریه برای رفع موانع مالی، بیمه‌ای و گمرکی صادرکنندگان ایرانی توافق کردیم تا راه برای شرکت‌های ایرانی به‌ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان باز شود.
جزئیات توافق اقتصادی ایران و سوریه/ موانع فعالیت فعالان اقتصادی دو كشور رفع می‌‌شود
وزیر امور اقتصادی و دارایی با تشریح جزئیات توافقات اقتصادی میان ایران و سوريه در سفر رئیس جمهور کشورمان به این‌ کشور گفت: تأکید رؤسای جمهوری دو کشور تسریع در اجرای توافقات است و ظرف هفته‌های آینده شاهد به ثمر نشستن این توافقات سفر خواهیم بود.
امضای برنامه جامع همکاری‌های راهبردی و بلندمدت ایران و سوریه و 14 سند همکاری دیگر
برنامه جامع همکاری‌های راهبردی و بلندمدت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه و 14 سند همکاری دیگر به امضای روسای جمهور و مقامات عالی دو کشور رسید.
افتتاح صندوق حمایت از پژوهش های مرتبط با سیاستگذاری های اقتصادی در آینده نزدیك
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در حاشیه نشست «دانشگاه، خانه گفتگو» از افتتاح صندوقی به منظور حمایت از پژوهش های مرتبط با سیاستگذاری در حوزه اقتصاد کشور در آینده نزدیک خبر داد.
وزیر امور اقتصاد و دارایی: لزوم ایجاد وحدت فرماندهی در منطقه آزاد اروند
«وزیر امور اقتصاد و دارایی» در شورای اداری منطقه آزاد اروند، گفت: اعمال حاکمیت یکپارچه در منطقه آزاد اروند، از جمله مسائل دشوار بین بخشی است که علیرغم مکاتبات صورت گرفته در راستای اعمال ماده 65 احکام دائمی توسعه کشور، باید این اختیارات مدیریتی به منطقه تفویض شود و یک وحدت فرماندهی در منطقه شکل گیرد.
شورای اداری منطقه آزاد اروند در حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی تشکیل جلسه داد
نخستین شورای اداری منطقه آزاد اروند در سال 1402، مقارن با سفر ریاست محترم جمهور و اعضای هیأت دولت به استان خوزستان، با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در سازمان منطقه آزاد اروند، برگزار شد.
بیش از 4 سال دولت قبل اموال بانك‌ها واگذار شد/ اصلاحیه بودجه برای تحقق شعار سال به مجلس ارسال می‌شود
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به برنامه‌های دولت برای مهار تورم و رشد تولید، اظهار کرد: ظرف هفته های آینده یک پیشنهاد اصلاحی به مجلس ارائه خواهیم کرد تا قانون بودجه 1402 به اهداف خود برای تحقق شعار سال دست پیدا کند.
تشكیل نظام های رتبه بندی و اعتبار سنجی صنعت بیمه در سال 1402
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست با اعضای سندیکای بیمه کشور با تاکید بر اهمیت حرکت صنعت بیمه کشور به سمت نظام رتبه بندی، افزود: برای ساماندهی امتیاز بیمه گذاران باید در سالجاری گام بزرگی در راستای تحقق اعتبار سنجی در صنعت بیمه برداشته شود.
49 - 60 of 1234

آخرین اخبار آرشیو