اخبار اقتصادی

مولدسازی از وزارتخانه‌های جهادكشاورزی و آموزش و پرورش آغاز می‌شود

وزیر امور اقتصادی و دارایی از شروع پروژه مولد سازی درایی های مازاد دولت در دو وزارتخانه جهاد کشاورزی و آموزش و پرورش خبر داد.

مراسم تجدید میثاق وزیر، مدیران و كاركنان وزارت اقتصاد با آرمان‌های امام خمینی (ره) برگزار شد

وزیر اقتصاد گفت: انشاالله بتوانیم با دستاوردهای متنوع در حوزه وزارت اقتصاد از جمله موضوعات مالیاتی، گمرک، بیمه و نظام تامین مالی کشور، پیام‌ها و اخبار خوشی را برای مردم داشته باشیم.

دیدار وزیر اقتصاد با نماینده ولی فقیه در استان گلستان

وزیر امور اقتصادی و دارایی در سال روز میلاد فرخنده امام علی (ع) به دیدار آیت اله نورمفیدی امام جمعه گرگان و نماینده ولی فقیه در استان گلستان رفت.

تأمین كل هزینه های جاری دولت از محل گمرك و مالیات تا پایان دولت سیزدهم

وزیر امور اقتصادی و دارایی عنوان کرد: تا پیش از پایان دولت سیزدهم، به نقطه ای خواهیم رسید که کل هزینه های جاری دولت را از مالیات و گمرک تأمین کنیم.

وزارت اقتصاد با تمام ظرفیت در خدمت ارتقاء صادرات و تولید كشور

وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست پیگیری رفع موانع تولید و سرمایه گذاری با انجمن ها و تشکل های فعال اقتصادی کشور اظهار داشت: تلاش می کنیم از تمام ظرفیت های وزارت اقتصاد برای ارتقاء صادرکنندگان و تولیدکنندگان کشور استفاده کنیم.

مولد سازی دارایی های دولت منجر به سرمایه گذاری های جدید و افزایش تولید می شود

وزیر امور اقتصادی و دارایی در حاشیه نشست رفع موانع تولید و در گفتگو با خبرنگاران، با تاکید بر اینکه مولدسازی دارایی های دولت منجر به شکل گیری سرمایه گذاری های جدید خواهد شد،افزود: قطعا این کار یکی از بهترین تصمیم ها و اقدامات دولت است و هر عاقلی اگر بداند که می‌تواند دارایی راکد خود را استفاده نماید و ثروت ایجاد کند قطعا این کار را خواهد کرد.

85 میلیون ایرانی ناظر اتاق شیشه‌ای مولدسازی خواهند بود

وزیر امور اقتصادی و دارایی، اطمینان داد که تصمیمات هیات عالی مولدسازی در اتاق شیشه‌ای گرفته شود و همچنین جزئیات مولدسازی به اطلاع عموم مردم برسد گفت: مقاومت مدیران دولتی بزرگترین مانع مولدسازی دارایی‌های دولت تا کنون بوده است

افزایش خروجی و عملكرد نشان دهنده اراده موجود در سازمان است

مجمع عمومی سالانه سازمان جمع آوری و فروش اموال تلملیکی با حضور وزیر اقتصاد، دادستان کل کشور، وزیر دادگستری، اعضاء هیات عالی نظارت، حسابرس و مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این سازمان روز نهم بهمن ماه در وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.

تاكید بر تامین نیازهای خرد در دو ماه پایانی سال توسط شبكه بانكی كشور

وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست با مدیران عامل بانکهای دولتی، ضمن تاکید بر اهمیت رعایت سقف های ترازنامه ای تعیین شده از سوی بانک مرکزی توسط بانک ها، گفت: با توجه به اینکه کمتر از دو ماه به پایان سال باقی مانده و قطعا در این مدت نیازها و مراجعات به شبکه بانکی کشور افزایش خواهد یافت، پیشنهاد وزارت اقتصاد این است که فعلا جز پروژه های خاص و ویژه، تا پایان سال تمرکز بانک ها و ظرفیت شبکه بانکی کشور متوجه تامین نیازهای خرد باشد تا در این ایام به ویژه در اسفند ماه نیازهای خرد مردم، بدون وارد شدن آسیب به سقف ترازنامه ای بانک ها تامین شود.

حذف امتیاز ویژه مدیران دولتی برای عضویت در جامعه حسابداران رسمی

وزیر امور اقتصادی و دارایی، در حاشیه هفتاد و سومین جلسه هیات مقررات زدایی و در گفتگو با رسانه ها با اعلام خبر حذف امتیاز ویژه مدیران دولتی در زمینه عضویت در جامعه حسابداران رسمی کشور بدون گذراندن آزمون گفت: مدیران دولتی دارای بیش از ده سال سابقه بدون گذراندن آزمون می‌توانستند حسابدار رسمی شوند و این روال در 14 سال گذشته ادامه داشت که با پیشنهاد وزارت اقتصاد و تصویب هیات دولت از این به بعد مدیران دولتی نیز مثل سایر متقاضیان باید در آزمون شرکت کنند.
21 - 30 of 1166

آخرین اخبار آرشیو