گفت و گو

ارتباط و تعامل مثبت با رسانه ها موجب افزایش بهره وری و توسعه هر سازمان می شود

سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش در نشست خود با اصحاب رسانه کیش، ارتباطات و تعاملات را موجب بهره وری، پیشرفت و توسعه هرچه بیشتر برشمرد.

تراز تجاری منطقه آزاد ماکو از سال 1398 همواره مثبت بوده است

مدیر بازرگانی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در این منطقه نزدیک به 230 میلیون دلار صادرات کالا و خدمات داشتیم که در مقابل حدود 100 میلیون دلار واردات کالاهای سرمایه ای از جمله ماشین آلات، مواد اولیه و تجهیزات برای امور تولیدی وارد شده است.

معرفی 370 پروژه سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد به ارزش 5 میلیارد یورو / فرآیند صدور مجوزات فعالیت اقتصادی در منطقه تسهیل می‌شود

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری_صنعتی و ویژه اقتصادی با اشاره به اینکه مهمترین اهداف حضور در نمایشگاه ایران اکسپو 2023 ارائه فرصت‌های صادراتی و جذب سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد است، گفت: در دومین روز برگزاری نمایشگاه بیش از 370 پروژه و فرصت سرمایه گذاری به ارزش 5 میلیارد یورو به صورت رسمی معرفی خواهد شد. 

عبدالملکی: پیگیری برای ایجاد منطقه آزاد مشترک سه جانبه با عراق و سوریه 

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: با سفر رئیس جمهور به کشور سوریه، ایجاد منطقه آزاد مشترک سه جانبه با عراق و سوریه وارد مرحله فنی و اجرایی شد.

حضور پُررنگ مناطق آزاد در پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران با ارائه 370 طرح سرمایه گذاری

مشاور و قائم مقام دبیر شورایعالی در ستاد برگزاری نمایشگاه های مناطق آزاد از حضور پُررنگ مناطق آزاد در پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران (IRAN EXPO 2023) خبر داد.

منطقه آزاد اروند با تعامل و هم‌افزایی میان همه بخش‌ها توسعه می‌یابد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: فلسفه وجودی منطقه آزاد اروند با وضعیتی که در حال حاضر وجود دارد، همخوانی ندارد و آرمانی که برای تشکیل این منطقه مدنظر بود قابل مشاهده نیست و باید این منطقه را از قید و بندهای موجود رها کنیم. 

آغاز بهسازی گلزار شهدای خرمشهر

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، از انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با شهرداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران خرمشهر در راستای بهسازی گلزار شهدای این شهرستان خبر داد.

ورود 75 هزار خودرو غیربومی به منطقه آزاد ارس در تعطیلات عید فطر

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس در گفت‌وگو با رسانه سازمان از رونق گردشگری ارس در تعطیلات نوروزی خبر داد و اظهار کرد: در این ایام بیش از 75 هزار خودرو غیر بومی وارد منطقه شده‌اند و 18 هزار و 256 اسکان گردشگر ثبت شده است.‌

خبرهای خوب از منطقه آزاد قصرشیرین

مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی قصرشیرین، از پیشرفت 35 درصدی تدوین طرح جامع منطقه خبر داد و گفت: همه کارهای زیربنایی و اساسی با روند خوبی انجام شده و امیدواریم تا قبل از پایان سال امکان واگذاری زمین به متقاضیان فراهم شود.

صنعت گردشگری در منطقه آزاد ماکو مغفول مانده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: هر چند کارهای خوبی در حوزه گردشگری این منطقه انجام شده، اما صنعت گردشگری در منطقه آزاد ماکو مغفول واقع شده است.
1 - 10 of 2118

آخرین اخبار آرشیو