اخبار اقتصادی | دولت اجازه نمی دهد ثبات اقتصادی کشور آسیب ببیند
معاون اول رییس جمهوری تاکید کرد: دولت اجازه نمی دهد با شوک های بیرونی و فضاسازی داخلی ثبات اقتصادی کشور آسیب ببیند. دولت اجازه نمی دهد ثبات اقتصادی کشور آسیب ببیند
اخبار اقتصادی | صندوق‌های سرمایه‌گذاری 10 درصد نقدینگی پارسال را جذب کردند
مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران اعلام کرد: خالص ارزش دارایی صندوق‌های سرمایه‌گذاری کشور در سال 1396 حدود 146 هزار و 330 میلیارد تومان بود که حدود 10 درصد نقدینگی کشور را دربرمی‌گیرد.
اخبار اقتصادی | نرخ مبادله ای 30 ارز در بانک مرکزی افزایش یافت
بانک مرکزی روز دوشنبه نرخ برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که براساس آن نرخ 30 ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به دیروز افزایش و نرخ 6 واحد پولی دیگر کاهش یافت و سه ارز نیز تغییری نداشت.
اخبار اقتصادی | آماده افزایش مبادلات تجاری با ایرانیم
معاون اول نخست وزیر ازبکستان، با اشاره به حجم 325 میلیون دلاری مبادلات کالایی ایران و ازبکستان در سال 2017 میلادی گفت: آماده افزایش حجم مبادلات تجاری با ایران تا سطح 500 میلیون دلار هستیم.
اخبار اقتصادی|«یک جاده ، یک کمربند» و سهم ایران از این طرح
«یک جاده ، یک کمربند» یا همان «راه ابریشم جدید» ایده رئیس جمهوری چین و بزرگترین و وسیع ترین طرح اقتصادی دنیا در قرن بیست و یکم محسوب می شود که پکن در تلاش است از ظرفیت های خود و کشورهای مختلف در سراسر دنیا از جمله ایران برای پیشبرد این طرح استفاده کند.
اخبار اقتصادی | میزان تجارت ایران با دنیا پارسال به 200 میلیارد دلار رسید
وزیر صنعت، معدن و تجارت، میزان روابط تجاری ایران با دنیا در سال گذشته را 200 میلیارد دلار اعلام کرد و گفت: با توجه به این میزان مبادلات، می توانیم همکار و شریک تجاری خوبی برای ازبکستان باشیم.
اخبار اقتصادی| دوازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ازبکستان آغاز به کار کرد
دوازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی، بازرگانی، علمی و فنی ایران و ازبکستان صبح امروز (دوشنبه) با حضور «محمد شریعتمداری» وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان و «آچیلبای رحمت اف» معاون اول نخست وزیر ازبکستان آغاز به کار کرد.
1225 - 1234 of 1234