فیلم | اقدامات انجام گرفته در راستای مقابله با شیوع کرونا در منطقه آزاد ارس
تجهیز بیمارستان امام علی (ع) چابهار به دستگاه آنژیوگرافی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از تجهیز بیمارستان امام علی (ع) چابهار به دستگاه آنژیوگرافی پیشرفته قلب و عروق خبر داد.
بخش میکروب‌شناسی آزمایشگاه غذا، دارو و سلامت منطقه آزاد چابهار آماده بهره‌برداری است
مدیر غذا، دارو و سلامت منطقه آزاد چابهار گفت: در راستای تمهیدات لازم برای کنترل کیفیت محصولات در سال جهش تولید، بخش میکروب‌شناسی آزمایشگاه منطقه آماده بهره‌برداری است.
تشدید موارد بهداشتی و بازرسی از بازارها و اماکن پرتردد جزیره کیش
 رئیس مرکز توسعه سلامت کیش از پنج هزار و ۱۱۶ مورد بازرسی از اماکن عمومی و واحدهای مختلف و تشدید موارد بهداشتی و بازرسی از بازارها و اماکن پرتردد در جزیره کیش خبر داد .
تست کرونا در بیمارستان کیش به صورت آزاد انجام می‌شود
رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش از تهیه ۴۰۰ عدد کیت پی سی آر و ۴۰۰ عدد کیت استخراج خبر داد و گفت: با خریداری ۲ هزار کیت و برنامه ریزی های صورت گرفته ظرف ۷۲ ساعت آینده می توانیم به صورت گسترده از مراجعه کننده های مختلف نمونه گیری انجام دهیم.
فرهنگ سازی رعایت ضوابط بهداشتی در مراکز تجاری جزیره کیش
تمام مصوبات ابلاغ شده شورای سلامت کیش در قالب ساختاری جدید "تصمیم، بخش نامه، اجرا و نظارت" با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کووید 19 در سطح این منطقه و فرهنگ سازی رعایت ضوابط بهداشتی در مراکز تجاری جزیره کیش الزامی است
تمهیدات لازم جهت میزبانی از گردشگران عید سعید فطر در منطقه آزاد انزلی فراهم شد
محمد ولی روزبهان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در پیامی ضمن گرامی‌داشت روزجهانی قدس، و شهدای مقاومت، تجاوز و خون ریزی های رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی را محکوم کرد.
کرونا در ارس وجود دارد/ اردیبهشت ماه اوج شیوع بیماری کرونا در شهرستان جلفا و ارس بود
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جلفا در جلسه ستاد کرونای منطقه آزاد ارس گفت: اردیبهشت ماه بیشترین آمار مبتلایان کرونا در شهرستان جلفا را به خود اختصاص داده است.
درمانگاه تخصصی خیریه در ارس تاسیس می شود / مشارکت پویش معیشت و سلامت ارس در رزمایش کمک مومنانه شهرستان جلفا
درمانگاه تخصصی خیریه توسط پویش معیشت و سلامت ارس تاسیس می شود.
217 - 228 of 704