بهبود بیش از 98 درصد مبتلایان به کرونا در کیش
با همت سازمان منطقه آزاد کیش و بخش خصوصی بیماریابی و درمان به موقع،تامین داروهای مورد نیاز از ابتدای اسفند 98 تا کنون موجب بهبود و ترخیص بالغ بر 98 و2 دهم درصد از 317 بیمار بستری ناشی از ویروس کووید19 از بیمارستان کیش شدند.
بیمارستان صحرایی کیش برای مبتلایان به کرونا راه‌اندازی می‌شود
رئیس بیمارستان کیش با بیان اینکه نقاهتگاه مربوط به بیماران کرونا در کیش، در نوع خود کم‌نظیر است، از راه‌اندازی بیمارستان صحرایی برای امور درمان بیماران کرونایی خبر داد.
عرضه نخستین نمونه تب سنج های تولیدی ایرانی در منطقه آزاد انزلی
رییس هیئت مدیره گروه صنعتی کاپلا از عرضه نخستین نمونه تب سنج های تولیدی ایرانی تولید شده توسط مجموعه تحت مدیریت وی، در منطقه آزاد انزلی خبر داد.
انجام بیش از ١٠ هزار تست تشخیص ویروس کووید١٩
مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) آخرین اقدامات و مصوبات ستاد مبارزه با کرونا این مجموعه را تشریح کرد. بر این اساس بیش از ٥٠٠ تست تشخیص کرونا در ٨ مرحله از کارکنان ستادی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و بیش از ١٠ هزار تست توسط کارشناسان مراقبت بهداشت مرزی از مسافران ورودی به کشور گرفته شده است.
اختصاص ۶۵ میلیارد ریال برای ارتقای شاخص سلامت منطقه آزاد ماکو
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: برای ارتقای بهداشت و سلامت منطقه از محل درآمدهای سازمان، ۶۵ میلیارد ریال اعتبار طی سال جاری تخصیص یافته و هزینه خواهد شد.
تدوام حمایت های سازمان منطقه آزاد قشم از شبکه بهداشت و درمان شهرستان
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سازمان منطقه آزاد قشم همراه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در تامین تجهیزات مورد نیاز شبکه بهداشت و درمان شهرستان و ارتقا خدمات ارایه شده در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم است.
اعمال محدودیت یک هفته ای به منظور کنترل بیماری کرونا در کیش
بر اساس برگزاری جلسه ای فوری رئیس شورای سلامت کیش، برخی از محدودیت های اعمال شده برای کنترل بیماری در جزیره کیش، از شنبه 14 تیر به مدت یک هفته قابل اجرا است.
تداوم فعالیت های ستاد مبارزه با ویروس کرونا منطقه آزاد انزلی
فعالیت ستاد مبارزه با ویروس کرونا این منطقه به منظور مقابله با آثار اپیدمیک این بیماوری ویروسی در سطح منطقه و حفظ سلامت و امینی ادامه دارد.
مراقبت های فردی راهکار کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: مراقبت های فردی در کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا نه تنها موضوع فردی نیست بلکه مسئولیت اجتماعی و شرعی هست و این مهم باید در میان اقشار مختلف جامعه فرهنگ سازی شود.
205 - 216 of 704