اخبار حوزه سلامت

دبیر هماهنگی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی در حوزه غذا و دارو معرفی شد

دبیر هماهنگی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی در حوزه غذا و دارو معرفی شد.

واکسیناسیون تب برفکی گاو و گوساله در منطقه آزاد ماکو آغاز شد

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: واکسیناسیون تب برفکی گاو و گوساله با حمایت مالی سازمان منطقه آزاد ماکو در شهرستان های ماکو ،شوط و پلدشت آغاز شد.

بازدید مدیر سلامت و ورزش دبیرخانه شورایعالی از ظرفیت های ورزشی و درمانی جزیره کیش

مدیر سلامت و ورزش دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در طی بازدیدهای خود از مناطق آزاد کشور از  زیرساخت ها و ظرفیت های حوزه بهداشت و درمان و ورزش منطقه آزاد کیش، بازدید کرد.

تولید سالانه ۸۴۰ هزار دست دندان مصنوعی در منطقه آزاد ماکو

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: واحد تولیدی «بتا دنت» مستقر در شهرک شماره یک صنعتی ماکو سالانه ۸۴۰ هزار دست دندان مصنوعی و ۳۸ تن پودر ساخت پروتز تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند.

حمایت سازمان منطقه آزاد ارس از اجرای طرح ملی سردار سلیمانی

سخنگوی ستاد کرونای منطقه آزاد ارس از اجرای طرح ملی سردار سلیمانی در قالب تفاهم نامه مشترک ارائه خدمات بالینی به بیماران کرونایی و نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی تا پایان سال جاری خبر داد.

بازدید مدیر سلامت و ورزش دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد از ظرفیت های درمانی منطقه آزاد اروند

مدیر سلامت و ورزش دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در روز نخست از سفر 2 روزه خود به شهرهای آبادان و خرمشهر از ظرفیت های حوزه بهداشت و درمان منطقه آزاد اروند، بازدید کرد.

فیلم | اقدامات مقابله با کرونا در منطقه آزاد ارس

فیلم | اقدامات مقابله با کرونا در منطقه آزاد ارس

کاهش میزان ابتلا به کووید 19 در کیش

دبیر شورای سلامت کیش از خالی شدن بخش کرونای بیمارستان در روزهای گذشته خبر داد.

نظارت بهداشتی بر فعالیت بیش از 2 هزار فروشگاه، مرکز تجاری و اماکن عمومی در کیش

رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: با نظارت های حداکثری در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی بازرسان بهداشت محیط آذر امسال از 2 هزار و 862 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی،اماکن عمومی و غرفه های لوازم آرایشی و بهداشتی بازدید کردند.

دومین شهید سلامت در منطقه آزاد ماکو تشییع شد

«سیف الله قاسم زاده»، کارمند شبکه بهداشت و درمان ماکو که در مرکز منتخب تشخیص بیماری کووید ۱۹ بازرگان خدمت می‌کرد، در مسیر خدمت به سلامت جامعه و درمان بیماران کرونایی، دومین شهید مدافع سلامت این شهرستان شد.
151 - 160 of 704