نقش آفرینی مناطق آزاد در توسعه دیپلماسی اقتصادی و جذب سرمایه گذاری خارجی
نماينده مردم شهرستانهاى فريمان، بخش رضويه و سرخس در مجلس شوراى اسلامى با تاکید بر ضرورت معرفی ظرفیت های مناطق آزاد ایران به سرمایه گذاران خارجی گفت: برگزاری نمایشگاه های خارجی به منظور معرفی و جذب سرمایه گذاران از کشورهای دیگر در اقتصاد ملی تاثیر فراوانی خواهد داشت. 
افزایش 40 درصدی صادرات از منطقه آزادچابهار
معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به افزایش تولید در این منطقه در 6 ماهه نخست سالجاری از افزایش 40 درصدی صادرات خبر داد.
صادرات بیش از 100 میلیون دلار از تولیدات منطقه آزاد اروند در 6 ماه ابتدایی سال
مدیر نواحی صنعتی منطقه آزاد اروند، از تخصیص 200 میلیارد تومان اعتبار برای ارتقای دو برابری حجم تولید برق در شهرک صنعتی خرمشهر خبر داد.
مصاحبه عبدالملكى با شبکه رسانه‌ای Rudaw در اقليم كردستان عراق
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در حاشيه آيين افتتاحیه نمایشگاه تخصصی جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه عراق با شبکه رسانه‌ای Rudaw گفتگو كرد.
با آغاز به کار منطقه آزاد بانه - مریوان، مبادلات تجاری ایران و اقلیم کردستان عراق افزایش مى يابد
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و‌ویژه اقتصادی که در آیین افتتاحیه نمایشگاه تخصصی جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه عراق حضور داشت، در یک گفتگوی زنده با شبکه NRT اقلیم کردستان عراق گفت: با آغاز به کار منطقه آزاد بانه و مریوان، مبادلات تجاری بین ایران و اقلیم کردستان عراق افزایش چشمگیری خواهد داشت.
فعال کردن ظرفیت ها شرط اصلی جذب سرمایه‌گذاری است
نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های اقتصادی منطقه آزاد اروند گفت: این منطقه از ظرفیت‌های بی‌نظیری به لحاظ موقعیت استراتژیک و جغرافیایی برخوردار است. اگر ظرفیت این منطقه را فعال کنیم هر سرمایه‌گذار داخلی و خارجی ترغیب به سرمایه‌گذاری در منطقه می‌شود.
جزیره کیش میزبان سلسله برنامه های ویژه گرامیداشت هفته گردشگری
سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در نشست خبری؛ سلسله برنامه های ویژه هفته جهانی گردشگری در جزیره را تشریح کرد.
انعقاد تفاهم‌نامه 18میلیون دلاری شرکت چینی در منطقه آزاد چابهار
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تفاهم‌نامه 18 میلیون دلاری شرکت چینی برای سرمایه گذاری در این منطقه آزاد در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی سیفیت 2023 شیامین کشور چین منعقد شد.
CIFIT چین، بزرگترین مرکز تلاقی سرمایه‌گذاران و سرمایه‌پذیران در جهان
معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان این که امروزه تمامی کشورها برای معرفی ظرفیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری و بهره‌برداری از آنان عمدتاً یا میزبان سرمایه‌گذاران بالقوه هستند یا در رویدادهای مختلف سرمایه‌گذاری در جهان شرکت می‌کنند، گفت: نمایشگاه سیفیت چین، یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های سرمایه‌گذاری و تجاری در سطح جهانی است که امسال بیست و سومین دوره خود را طی خواهد کرد.
25 - 36 of 2174