مجتمع آموزشی شهيد حسین علیمرادی در 1403 به بهره برداری میرسد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از روند تکمیل مجتمع آموزشی و شبانه روزی در حال ساخت شهيد حسین علیمرادی بخش پیرسهراب بازدید کرد.

به گزارش فرینا، سعید ریگی به همراه مدیر امور اجتماعی سازمان، بخشدار پیرسهراب و کارشناسان فنی و زیربنایی منطقه آزاد از مجتمع آموزشی و شبانه روزی شهید حسین علیمرادی بخش پیرسهراب بازديد و از نزدیک در جریان وضعیت پروژه و چگونگی پیشرفت قرار گرفتند.

ریگی در خصوص این پروژه آموزشی اظهار کرد: سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود در حوزه آموزش با انعقاد قرارداد 400 میلیارد ریالی با همکاری موسسه سید الشهداء، اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان سیستان و بلوچستان در احداث این پروژه مشارکت دارد.

این مجتمع در زمینی به متراژ 16500 متر مربع و 5500 متر مربع زیر‌بنا و 76 آیتم در حال ساخت می‌باشد که دارای ظرفیت 140 نفر خوابگاهی، استاد سرا، کارگاه های فنی و حرفه‌ای، سلف سرویس، سالن‌های مطالعه، سالن‌های اجتماعات و ورزشی که از بخش‌های مهم این مرکز است، می باشد و قابلیت پوشش دانش آموزان 57 پارچه آبادی را دارد.

وی همچنین با اشاره به سهم مشارکت سازمان در این پروژه تصریح کرد: در این پروژه مشارکتی و قرارداد صورت گرفته سهم سازمان 200 میلیارد ریال می‌باشد که‌ امید است با پیشرفت 85 درصدی در سال 1403 قابل بهره‌برداری گردد.

خبرنگار منطقه آزاد چابهار امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو